„Žiburio“ gimnazistų sėkmė geografijos olimpiadoje

Pirmąją pavasario dieną vykusioje rajoninėje geografijos olimpiadoje dalyvavo 22 moksleiviai iš visų rajono gimnazijų, Sintautų, Gelgaudiškio pagrindinių mokyklų ir Lekėčių mokyklos.

Olimpiadą sudarė keturios (testas, praktinės, teorinės, žemėlapio užduotys) dalys. Susumavus taškus paaiškėjo, jog geriausiai pasisekė Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokiniams, kuriuos moko mokytoja Birutė Bendoraitienė. Pirmąją vietą iškovojo abiturientas Modestas Matusevičius, antroji vieta atiteko trečiokui Jonui Vaikšnorui. Pirmokas Vytenis Jazukevičius užėmė trečiąją vietą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.