Kriminalai (2015-07-28)

Smurtavo
Liepos 25 d. Kriūkų seniūnijos Tūbiškių kaime (38 m.) moterį sumušė dvi pažįstamos moterys. Dėl sumušimų pareiškėja į medikus nesikreipė, konflikto metu sugadinti pareiškėjos akiniai, žala 150 eurų.

Liepos 26 d. Lukšių seniūnijos Staliorių kaime sugyventinė (35 m.) smurtavo prieš savo sugyventinį (53 m.), metė plytą ir pataikė jam į ranką.

Sumušė
Liepos 26 d. į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi Lukšių gyventojas (23 m.), kuriam diagnozuota apatinės lūpos daugybinės muštinės žaizdos, 1-2 dantų išmušimas bei lūžiai. Kaip įtariama, vaikiną liepos 25 d., apie 24 val., Kriūkuose vykusių Oninių šventės metu sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis.

Tą pačią dieną į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi moteris (27 m.), gyvenanti Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, kuriai diagnozuota stuburo krūtininės dalies sumušimas ir vyras (37 m.), taip pat šio kaimo gyventojas, kuriam diagnozuota galvos sumušimas, stuburo krūtininės dalies sumušimas, pastarasis buvo išvežtas į KMUK. Kaip įtariama, liepos 25 d. apie 23 val. 30 min., gyvenamojo daugiabučio namo kieme šiuos asmenis sumušė iš matymo pažįstami jaunuoliai.

Pavogė
Liepos 26 d. Garliavoje gyvenantis vyriškis atvykęs į jam priklausantį lauką, esantį Sudargo seniūnijoje Bosų kaime, pastebėjo, kad yra nukastos ir pavogtos bulvės, kurios buvo sudygusios ekologiškų kmynų pasėliuose. Pasėliai išdraskyti ir suniokoti. Padaryta 800 eurų turtinė žala.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.