Liepsnojo buitinių atliekų konteineriai

Spalio 20 d. apie 18 val. Kriūkų seniūnijos Žuklijų kaime degė buitinių atliekų konteineris. Apie šį gaisrą ugniagesiams gelbėtojams pranešė pro šalį važiavusios Greitosios medicinos pagalbos vairuotojai.
 
Konteineris stovi netoli kelio Lukšiai – Kriūkai, aplinkui nėra gyventojų, kurie galėtų būti šio padegimo liudininkai. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams degė konteinerio šonas iš išorinės pusės. Manoma, kad gaisras galėjo kilti nuo šalia konteinerio sukrautų šiukšlių, kurios užsidegė pirmiau negu pats konteineris. Plastikinį konteinerį liepsna smarkiai apgadino. Gaisro priežastys šiuo metu yra tiriamos.

Spalio 21 d. apie 21 val. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budėtojai gavo pranešimą, kad Šakiuose Aušros gatvėje dega buitinių atliekų konteineris, stovintis kieme tarp autobusų stoties ir kavinės „Centras“. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams konteineryje degė buvusios šiukšlės. Kaip sakė Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis, konteineryje pelenų, nuo kurių dažniausiai kyla gaisrai atliekų talpyklose, nesimatė. Neatmetama versija, kad konteineris galėjo užsiliepsnoti nuo nuorūkos arba tyčinio padegimo. Tarp dviejų įmonių esantis kiemas yra stebimas vaizdo kameromis. Manoma, kad tai padės išsiaiškinti gaisro priežastis.
Abu buitinių atliekų konteineriai priklauso UAB „Ekonovus“ Šakių rajoną aptarnaujančiam padaliniui. Šiukšlių konteinerių gaisro priežastys yra nustatinėjamos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.