Kriminalai (2016-11-22)

Apvogė
Lapkričio 16 d. apie 11 val. pastebėta, kad įsibrauta į ūkinį pastatą, esantį Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Kubilėlių kaime, ir pagrobtas benzininis pjūklas „STIHL“. Nuostolis 350 eurų.

Lapkričio 18 d. Šakių seniūnijos Prancų kaimo gyventoja policijai pranešė, kad lapkričio 17 d. apie 6 val. pasigedo apie 35 kg sūdytos mėsos, kuri buvo ūkiniame pastate. Nuostolis apie 150 eurų.

Lapkričio 19 d. apie 1 val. Plokščių kaimo gyventojas pastebėjo, jog iš jo kiemo dingo du motoroleriai, kurie vėliau buvo rasti apgadinti netoli namų. Nuostolis 60 eurų.
 
Lapkričio 19 d. apie 2 val. Plokščių seniūnijos gyventoja pastebėjo, kad iš jos sodybos kiemo dingo automobilis „Opel Vectra“. Automobilis stovėjo neaptvertame kieme, nerakintas, su rakteliais užvedimo spynelėje. Taip pat pasigesta motorolerio „Piaggio“, kuris buvo nerakintame ūkiniame pastate. Minėti daiktai rasti sodybos teritorijoje, apgadinti. Daiktai grąžinti savininkei. Nuostolis 150 eurų.

Lapkričio 19 d. policijai pranešta, kad iš sodybos Kudirkos Naumiestyje Baltkalnio g. pavogta vejapjovė „John Deere X165“, stovėjusi prie ūkinio pastato. Turtas nedraustas, nuostolis 2000 eurų.

Narkotikai
Lapkričio 17 d. apie 19 val. kelyje Kaunas–Zapyškis–Šakiai Lukšių mstl. A.Tatarės g. patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Skoda Octavia”, kurio keleivis, Šakių rajono gyventojas (18m.), kuprinėje turėjo apie 10 gramų augalinės kilmės galimai narkotinės medžiagos – kanapių.

Dingo
Lapkričio 18 d. apie 21 val. policija gavo Šakių seniūnijos Išdagų kaimo gyventojos pranešimą, kad lapkričio 17 d. ryte iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo kartu gyvenanti anūkė (13 m.). Mergaitė vidutinio kūno sudėjimo, šviesių ilgų plaukų, maždaug 160 cm ūgio, vilkėjo juodos spalvos striukę su kapišonu, mėlynos spalvos džinsus, avėjo geltonos spalvos aulinukais. Su savimi turėjo mėlynos spalvos kuprinę su raudonos spalvos dėmėmis.

Smurtavo
Lapkričio 19 d. apie 20 val. Lukšių seniūnijos Plynių kaime namuose buvęs sutuoktinis (55 m.) grasino susidorojimu bei smurtavo prieš buvusią žmoną.

Kyšis
Lapkričio 19 d. apie 20 val. Griškabūdžio seniūnijos Paluobių kaimo gyventojas, automobilio „Renault“ vairuotojas (44 m.), siekdamas išvengti atsakomybės, nes vairavo automobilį neblaivus (2.13 prom. alkoholio), Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato pareigūnams pasiūlė ir davė 100 eurų kyšį Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.