Plokščiuose nelaimė – gaisre žuvo žmogus

gaisras ploksciai
Nuotr. Šiame name žuvo žmogus. Ugniagesiai teigia, kad apie gaisrą buvo informuoti pavėluotai.

Ankstų penktadienio rytą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Plokščius, miestelio centre degė namas. Užgesinus gaisro židinį, rastas žuvęs žmogus.
 
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente penktadienį apie 6 val. 49 min. buvo pranešta, kad Plokščių kaime dega vieno aukšto medinis gyvenamasis namas. Į gaisro vietą buvo nusiųstos trys autocisternos iš Šakių, Gelgaudiškio ir Kriūkų. Apie 7 val. atvykę nurodytu adresu ugniagesiai namą rado degantį atvira liepsna. Po valandos gaisras buvo lokalizuotas, o 8 val. 46 min. gaisravietėje rastas stipriai apdegęs žuvusio žmogaus kūnas. Pirminiais duomenimis, gaisre žuvo vietinis 58 metų gyventojas. Iki tol name niekas negyveno, elektra buvo atjungta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.