baneris leidinys

remontasPatvirtinus naująją rajono vadžią, savivaldybėje numatomi ne tik struktūriniai pakeitimai, bet atliekami ir tam tikri remonto darbai. Šiuo metu tvarkomas vicemerės Rimos Rauktienės naujasis darbo kabinetas.

Meras Juozas Bertašius patikino, kad iš pagrindų kabinete niekas nebus keičiama. „Tiesiog atliekamas kosmetinis remontas, keičiamos grindys, bus perdažytos sienos, tačiau tai daroma ne todėl, kad atėjo naujas žmogus, o todėl, kad jau buvo būtinybė. Tikrai prastai atrodė, kilimas suplyšęs, tad pakeisime tai, kas būtiniausia“, - remonto darbus komentavo meras. Kiek tai kainuos, paaiškės tuomet, kai darbai bus baigti. Manoma, kad naujame darbo kabinete vicemerė R. Rauktienė turėtų pradėti dirbti po poros savaičių.

Darbo kabinetas, kuriame dirbs buvęs vicemeras ir dabartinis administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis, tvarkomas nebus.

Tačiau kur kas didesnis galvos skausmas ne kosmetinis remontas, o tai, kaip tikino J. Bertašius, kad būtina ieškoti galimybių savivaldybės stogo pakeitimui, kuris ne vienoje vietoje yra kiauras. „Galvojame gal iš projektinių lėšų pavyktų sutvarkyti, bet reikia greičiau mąstyti. Manau, jei ne šiais metais, tai kitais tikrai turėtume pakeisti stogą“, - komentavo rajono vadovas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos