Baigėsi septintą kartą vykusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, kvietusi dovanoti knygas savo bibliotekai.

Šiais metais šalies bibliotekoms padovanota daugiau nei 55 tūkst. knygų. Per visą akcijos laikotarpį (nuo 2011 m.) padovanota per 272 tūkst. knygų. Šakių viešoji ir jos padaliniai šiais metais gavo 264 knygas. Dėkojama savo bibliotekoms knygas dovanojusiems Kudirkos Naumiesčio, Lekėčių, Barzdų, Griškabūdžio, Kriūkų, Sintautų, Gerdžiūnų Kidulių, Lukšių, Gelgaudiškio, Slavikų krašto žmonėms.

„Draugo“ inf.
sausio 13 savivaldybe
Nuotr. Laisvės gynėjų atminimui šimtas neužmirštuolių žiedų pražydo savivaldybės pievelėje. Ir neatistiktinai. Šiemet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.


Asta GVILDIENĖ

Praėjusį savaitgalį visoje šalyje jau 27-ąjį kartą buvo minimos tragiškų Sausio 13-osios įvykių metinės ir Laisvės gynėjų diena. Tradiciškai ir mūsų rajone...

(Daugiau paskaityti galite sausio 16 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
sidabrine linija
„Sidabrinė linija“ yra nemokama draugystės, bendravimo telefonu ir psichosocialinės pagalbos paslauga vienišiems, atskirtį ir izoliaciją išgyvenantiems garbaus amžiaus žmonėms, padedanti išgyventi psichologinius sunkumus, susirasti telefoninį draugą, kuris reguliariai paskambins pasidomėti, kaip sekasi, paklausti, kaip žmogus jaučiasi, pasiūlyti pagalbos ar šiaip pasišnekučiuoti.
2018
Asta GVILDIENĖ

Dar kartą apsisuko metų ratas. Vėl palydėjome senuosius, sutikome Naujuosius. Jau tapo tradicija ir trumpai grįžtelti atgal, ir žvilgtelti į priekį, į 2018-uosius, pagal Rytų tradicijas patenkančius į Geltonojo Žemės šuns globą. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet pakalbinome...

(Daugiau paskaityti galite sausio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
poderyte rimanta
Nuotr. Dainininkė Rimanta Poderytė džiaugėsi, kad antroji jos kompaktinė plokštelė, kurioje jautriausios jaunystės dainos, dienos šviesą išvydo po devynerių metų pertraukos.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Sausio 5 d. Šakių „Žiburio“ gimnazijoje vyko dainininkės Rimantos Poderytės kompaktinės plokštelės „Ant jaunystės sparnų“ pristatymas, į kurį susirinko...

(Daugiau paskaityti galite sausio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
bieliukas dailius
Nuotr. Tautodailininkas, kryždirbys Andrius Bieliukas (dešinėje) nuoširdžiai dėkojo visai Šakių rajono tautodailininkų bendrijos „Dailius“ komandai už palaikymą.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Trys karaliai tautodailininkui Andriui Bieliukui atnešė svarbų įvertinimą – respublikinėje liaudies meno parodoje-konkurse „Aukso vainikas“ kryždirbystės srityje jis pelnė trečią vietą.

Sausio 6-ąją, per Tris karalius, Rokiškio krašto muziejuje vyko...

(Daugiau paskaityti galite sausio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
sausio13
Nuotr. Kasmet Sausio 13-ąją žuvusiųjų atminimui suplazda žvakių liepsnelės.

Asta GVILDIENĖ

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, krauju įrašyta į Lietuvos istoriją. Ne kartą kalbinome žmones – tų istorinių įvykių liudininkus, aprašėme renginius, skirtus žuvusiųjų už laisvę paminėjimui, bet niekada nesidomėjome, ką apie Sausio 13-ąją mąsto šių dienų jaunimas, gimęs ir užaugęs jau laisvoje Lietuvoje. Kas yra Sausio 13-oji Šakių „Žiburio“ gimnazijos...

(Daugiau paskaityti galite sausio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
prakartele dailide
Nuotr. Artūro Dailidės prakartėlė – vienas iš meistriškiausių konkurso darbų.


Sausio 7 dieną, minint Trijų karalių šventę, Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo paskelbti ir apdovanoti antrojo prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ nugalėtojai.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos