baneris leidinys

Šakių Medžiotojų ir žvejų draugijos (MŽD) nariai balandžio 12 d. įžuvino nuomojamus vandens telkinius.

Vykdant nuomojamų vandens telkinių mėgėjiškai žūklei įžuvinimo planą, į Sintautų tvenkinį buvo paleista apie 1311, Totorviečių – 1650, Plieniškių – 123, Baltkojų – 162, Bridupio – 96 vienetai šiųmečių karosų.

Į Voverių tvenkinį paleista 478 dvimečiai amūrai, į Ritinių tvenkinį – 86 dvimečiai amūrai ir 172 dvimečiai karpiai.
augustino bitynas
Nuotr. Girėniškiai Augustinas Pečiulis ir Agnė Pečiulytė pristatė šių metų naujoves – vaikų taip mėgiamus guminukus ir natūralų kūno sviestą su bičių vašku ir kakavos sviestu.

Asta GVILDIENĖ

Balandžio 14 d. Šakiuose šurmuliavo tradicinė mugė „Žemei bundant“. Nežinia, ar čia pavasariškas oras, ar noras greičiau pradėti žemės darbus, nulėmė kaip niekad gausų prekeivių ir pirkėjų skaičių. Šiemet mugėje dalyvavo...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
sabrina
Nuotr. Grožio studijos įkūrėja Sabrina Žindžiuvienė svečius pasitiko pakilia nuotaika bei saksofonisto Juozo Kuraičio dovanotais muzikos garsais.

Gintarė MARTINAITIENĖ  

Penktadienį iškilmingai atidaryta Sabrinos Žindžiuvienės grožio studija „La Beauté“ oficialiai duris lankytojams atvers jau nuo ateinančio pirmadienio. Studijos įkūrėja sako, jog sieks, kad kiekvienas iš studijos išeitų ne tik pagražėjęs, bet ir laimingas. Juk klientais rūpinsis patyrusios ir savo darbą mylinčios bei išmanančios meistrės.
atzalyno gatve
Nuotr. Daukantiškių kaime Atžalyno gatvės remonto darbai buvo atnaujinti jau praėjusią savaitę, darbus vykdančios bendrovės „Parama“ darbininkai esant palankiems orams skuba įrengti kelio sankasą.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ  

Pavasariop gyventojus tradiciškai kamuoja kelių problemos. Skundų sulaukia ir seniūnai, ir rajono vadovai. Dėl nepravažiuojamo kelio ties Gegužių kaimu žmonės skundžiasi Kriūkų seniūnei, Daukantiškių kaimo (Gelgaudiškio sen.) gyventojų automobiliai klimpsta Atžalyno gatvėje. Šiuose objektuose darbus atlieka UAB „Parama“ (Alytus). Iškviesti „ant kilimo“ bendrovės atstovai savivaldybės vadovams tvirtino, kad darbai bus užbaigti laiku ir prašo gyventojų supratimo dėl laikinų nepatogumų.
Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos (LŽŪBA) prezidiume kalbėta apie santykius su Žemės ūkio rūmais, melioracijos ateitį, paramą nenašių žemių ūkiams. LŽŪBA prezidiumo posėdyje, kuriame dalyvavo ir Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) vadovai, mėginta ieškoti abipusiai naudingo bendravimo.

ŽŪR pirmininkas Arūnas Svitojus kalbėjo apie galimybes derinti įvairių ūkių interesus, sprendimų paieškas diskusijose, nuomonių argumentavimo būtinybę. Paklaustas, nuo ko prasidės permainos Žemės ūkio rūmuose, ar bus keičiamas ŽŪR įstatymas, A. Svitojus kalbėjo, kad pirmiausia bus vertinama struktūra ir tobulinamas atstovavimas.
kautra
Nuotr. Šakių rajono savivaldybėje lankėsi UAB „Kautra“ valdybos pirmininkas Mindaugas Platūkis (dešinėje) ir generalinis direktorius Linas Skardžiukas, kuris įsitikinęs, kad keleivių vežimo paslaugos turi optimaliai atitikti kokybės ir kainos santykį.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Balandžio 3 d. savivaldybėje lankėsi UAB „Kautra“ atstovai. Pasak bendrovės „Kautra“ generalinio direktoriaus Lino Skardžiuko, susitikimo su rajono vadovais metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.
sabakstynas
Nuotr. Ūkininkų iniciatyva Šakių miesto pakraštyje buvo sutvarkytos ir susmulkintos šakos, išvežtas gruzas. Atliekų į šią aikštelę daugiau nebus galima vežti.


Praėjusią savaitę Šakių miesto pakraštyje, Birutės gatvėje, iki šiol buvusioje šakų sandėliavimo vietoje, darbavosi geradarių ūkininkų technika, kuri iš visiems įkyrėjusio šabakštyno susmulkintas šakas vežė į sąvartyną, esantį Plėgų kaime (Lukšių sen.).
kreda visuotinis
Nuotr. Kūrimosi pradžioje, prieš 20 metų, Zanavykų bankelis, startavęs su 18 tūkst. litų, turėjo 60 narių, dabar bankelis vienija daugiau nei 4 tūkst. žmonių, turtas sudaro 18 mln. eurų. Pernai tapo ir kredito unijos „Kreda“ nariu.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Kovo 23 d. Šakių kultūros centre „Jaunystė“ įvyko Zanavykų bankelio visuotinis narių susirinkimas. Nuo praeitų metų gruodžio 1d. greta Zanavykų bankelio pavadinimo atsirado ir prekės ženklą reiškiantis užrašas „Kreda“. Susirinkusieji išklausė ataskaitas, buvo supažindinti su naujais kredito unijos įstatais ir aptarė kitus klausimus.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos