verslo pusryciai
Nuotr. Statistiniai duomenys rodo, kad laisvų žmonių, kurie galėtų ir gebėtų dirbti, nėra. Rajono vadovas (pirmas dešinėje) svarstė, kaip pritraukti iš emigracijos grįžtančias jaunas šeimas, o ne galvoti apie ukrainiečių „užsivežimą“.

Asta GVILDIENĖ

Praėjusį antradienį rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, vicemeras Bernardinas Petras Vainius, administracijos direktorius Dainius Grincevičius, Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas ir verslo bendruomenė rinkosi į verslo pusryčius. Čia vyko galutinis...

(Daugiau paskaityti galite sausio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
iskabos
Nuotr. Akivaizdu, kad išorinės reklamos ir stendai mūsų miesto nepuošia ir primena mišrainę. Didžioji dalis praradusi savo estetinį vaizdą, leidimų galiojimo laikas pasibaigęs.

Asta GVILDIENĖ
 
Dar praėjusiais metais rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Mantas Paketuris per rajono spaudą kreipėsi į verslo įmones dėl...

(Daugiau paskaityti galite sausio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Sausio 8 d. įregistruota nauja Valstybės įmonė – Valstybinių miškų urėdija (VMU). Ji apjungs visas 42 šalies urėdijas, kurios palaipsniui bus jungiamos ir taps 26 regioniniais padaliniais. Laikinai naujosios įmonės Šakių padaliniui vadovaus vyriausiasis inžinierius Gintaras Bacevičius.

Kaip informavo Aplinkos ministerijos Viešųjų ryšių skyrius, iš užimamų pareigų bus atšaukiamas 21 likęs urėdas. Pirmadienio rytą kalbintas Šakių miškų urėdijos urėdas Sigitas Tamošaitis kol kas dirbo ir teigė, kad jokių nurodymų apie atleidimą iš užimamų pareigų negavo.
dusas
Nuotr. Prieš patenkant į patalpas, kuriose laikomos kiaulės, ūkininkei privalu nusiprausti duše. Daiva Sinkevičiūtė įsitikinusi, kad tokie kuriami reikalavimai yra pertekliniai.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Į redakciją kreipėsi kiaulių ūkio savininkės sudargietės Birutės Sinkevičienės dukra Daiva Sinkevičiūtė –  moteris pasibaisėjusi, kad...

(Daugiau paskaityti galite sausio 16 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
balseviciai
Nuotr. Renata nusprendė pamėginti kepti šakočius pagal vyro senelio receptą. Taip jų virtuvėje atsirado specialus židinys ir volas.


Asta GVILDIENĖ

Žmonių mažėja, rajonas tuštėja. Vieni emigruoja, kiti skuba į didmiesčius. Retas kuris pabaigęs mokslus sugrįžta atgal į gimtąjį kraštą. Mat provincijoje jie dažnai neranda nei darbo, nei pramogų. Ir ką tuomet čia veikti? Vis dažniau keliamas klausimas...

(Daugiau paskaityti galite sausio 16 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
poniskos privilegijos
Nuotr. „Talent Garden Kaunas“ vadovas Artūras Bulota pasidžiaugė, kad metus Šakiai pradėjo su nauju prekiniu ženklu, o kaip jį priims turistai, parodys ateitis.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Trečiadienį Šakių kultūros centre „Jaunytė“ pristatytas Šakių prekinis ženklas, kurį kūrė „Talent Garden Kaunas“,  o visuomenei pristatė įstaigos įkūrėjas Artūras Bulota. Naujasis Šakių prekinis ženklas „Poniškos privilegijos“ skirtas populiarinti Šakių vardą, skleisti informaciją apie tai, kuo esame ypatingi ir ką galime pasiūlyti.
zanavyku bankelis
Nuotr. Bankelio administracija egzaminą išlaikė puikiai, iškabas ir visą dokumentaciją pasiruošė dar praėjusiais metais, kad įžengus į Naujuosius jau viskas būtų paruošta.

Asta GVILDIENĖ

Metų sandūra pažymėjo svarbų Lietuvos finansų rinkos įvykį – kredito unijų reformos pabaigą. Pokyčiais pažymėta ir Zanavykų bankelio Naujųjų pradžia. Savo veiklos 20-metį jis pasitinka su nauja iškaba „KREDA“. Tai jungtinė organizacija, vienijanti dešimt kredito unijų.
uredija
Nuotr. Šakių miškų urėdijos administracijos vadovai – vyr. inžinierius Gintaras Bacevičius (kairėje) ir urėdas Sigitas Tamošaitis – pasakojo, kad praeitais metais Šakių miškų urėdijai sukako 60 metų, tačiau prasidėjusi miškų urėdijų reforma miškininkams užslopino norą švęsti.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Nuo praeitų metų gruodžio Šakių miškų urėdijos darbuotojai gyvena ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis. Gruodžio viduryje gavę pranešimus apie darbo pratęsimą kitoje įmonėje, darbuotojai nežinojo, kas jų laukia po sausio 1-osios. Paskelbus apie sistemos reorganizaciją, iki šiol rajono miškininkai nežino, kaip ji vyks.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos