baneris leidinys

kedes
Nereikia ir sakyti – darbas ofise ar darbo kambaryje produktyvus gali būti tik tuo atveju, jei bus sudarytos komfortiškos darbo sąlygos. Tai yra ypač aktualu ir tiems, kurie dirba ilgiau nei 8 valandas. Belieka tik pridurti, kad bene vienas svarbiausių akcentų, nuo kurios priklausys, ar jums iš tiesų pavyks susikurti ergonomiškas darbo sąlygas, yra tinkamai parinkta biuro kėdė. Taigi,  pats metas sužinoti, koks turėtų būti šis baldas, jog būtų užtikrintas maksimalus komfortas ir net po keliolikos darbo valandų nejaustumėte didelio nuovargio.
pukinskiene ausrele1
Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šakių biuro vadovė Aušrelė Pukinskienė pasidžiaugė praeitų metų rezultatais: biuro specialistams padedant, ūkininkai pateikė nemažai paraiškų paramai gauti. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba per karantiną susiduria su ne vienu iššūkiu, tačiau darbas nesustoja. Pasak Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šakių biuro vadovės Aušrelės Pukinskienės, kaip bebūtų, žemės ūkio darbai nestovi vietoje, tad biuras dirba kartu su savo klientais.

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šakių biuro komandai 2020-ieji, kaip ir visiems, buvo neįprasti. Šakių biuro vadovės A. Pukinskienės pastebėjimu, reikia pasidžiaugti, kad...

(Daugiau paskaityti galite kovo 2 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
povilaitis tomas
UAB „Šakių autobusų parkas“ direktorius Tomas Povilaitis apgailestauja, kad dėl karantino suvaržymų įmonė vis dar negali normaliai dirbti, 17 darbuotojų tebėra prastovose. D. Pavalkio nuotr.

UAB „Šakių autobusų parkas“ direktorius Tomas Povilaitis pripažįsta, kad tokioje sudėtingoje situacijoje, kokioje yra dabar, įmonė turbūt nebuvo niekada. Visgi trauktis nėra kur, nes karantinas tebetęsiamas, tad įmonės veikla faktiškai paralyžiuota.
Nuotoliniame savivaldybės administracijos ir UAB-ų vadovų susitikime dalyvavęs T. Povilaitis atviravo, kad...

(Daugiau paskaityti galite kovo 2 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
renovacija arch
Avansinius pinigus už daugiabučių renovacijos administravimą iššvaistė tiek UAB „Šakių vandenys“, tiek buvusi UAB „Šakių komunalinis ūkis“, tačiau dabar visa atsakomybės našta krinta ant šiuo metu renovacijos procesą administruojančios UAB „Šakių šilumos tinklai“.  „Draugo“ archyvo nuotr.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

„Skola ne rona – neužgis“, – taip sako liaudies išmintis. Regis, šį kartą senos skolos pasivijo ir skaudžiai smogė savivaldybės akcinei bendrovei „Šakių šilumos tinklai“ – nors pinigus iššvaistė ne pati įmonė, bet ji, perėmusi daugiabučių namų renovacijos administravimo funkcijas, turi prisiimti buvusių administratorių pridarytas skolas.

Teismas priteisė bendrovei per tris mėnesius sumokėti daugiau kaip 30 tūkst. eurų, iš kurių 26 tūkst. 700 eurų yra...

(Daugiau paskaityti galite kovo 2 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Sausį demaskavus nelegalią šunų daugyklą Degutinėje, jos šeimininkui Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) skyrė administracinę nuobaudą – įspėjimą.

VMVT Marijampolės departamento direktorius Gediminas Gvazdaitis informavo, kad šį šunelių daugintoją padėjo demaskuoti gyvūnų teises ginantys aktyvistai, kurie inspektoriams pranešė radę skelbimą interneto portaluose. Mišrios veislės šuniukus šeimininkas pardavinėjo kaip Belgų aviganių Malinua veislės šunis, tačiau kilmę įrodančių dokumentų šeimininkas neturėjo. Užkluptas inspektorių ir gyvūnų gerovės sergėtojų, šeimininkas pats savo noru atidavė šuniukus Kauno gyvūnų prieglaudai Nojus – į prieglaudą buvo išvežti šeši šuniukai su savo mama. Žiauraus elgesio su gyvūnais šiuo atveju nebuvo užfiksuota, buvo nustatyta tik gyvūnų laikymo pažeidimų bei šunų veisimas vyko be VMVT tarnybos suteikto veterinarinio patvirtinimo ir įregistravimo.
Šiemet gamtai nepašykštėjus sniego ir užklojus laukus, ūkininkai ėmė nerimauti dėl po sniegu atsidūrusių pasėlių. Šią savaitę sniegas sparčiai tirpsta, džiaugtis geru žiemkenčių peržiemojimu augintojai neskuba: kaip peržiemojo žiemkenčiai, pasimatys po dviejų savaičių.

Voniškių žemės ūkio bendrovės vadovas Henrikas Braškys sako, kad tokios sniegingos žiemos seniai nebuvo. Bendrovė pernai rudenį pasėjo 58 ha žieminių kvietrugių, apie 800 ha žieminių kviečių ir per 350 ha rapsų. Taigi bendras žiemkenčių plotas viršija 1 000 ha.
Daug kas nuolat kalba apie tai, kaip verslui naudinga ir „apsimoka“ dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Ir nors kiekvienais metais privačiam sektoriui ir viešiesiems pirkimams „nubyra“ po kelis milijardus eurų, paslaptimis, kaip sėkmingai dalyvauti ar konkursų ypatumus žino tikrai nedaug kas. Tačiau, kai tokie dideli pinigai, viešieji konkursai domina, turbūt visus verslininkus. Jeigu dar nesate su jais susidūrę arba nedalyvavote nė viename pirkime, tačiau norite savo verslą į juos įtraukti, štai jums svarbiausia informacija bei didžiausi pliusai ir minusai apie dalyvavimą viešuose pirkimuose.
balasaiciai
Nors jaunieji ūkininkai Grita ir Audrius Balašaičiai paukštininkystės ūkyje kasdien surenka apie 18 tūkst. kiaušinių, tačiau apgailestauja, kad kol kas mažmenine prekyba užsiimti negali. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Jaunatviško maksimalizmo vedami, Barzduose gyvenantys Grita ir Audrius Balašaičiai ėmėsi paukštininkystės verslo – įkūrė pirmąjį rajone vištų dedeklių ūkį. Šio krašto ūkininko Raimondo Maskvyčio dukra liko ištikima kaimui, o kartu naujiems pokyčiams ryžosi ir vyras Audrius.

Suviliojo parama

„Ūkininkaujam, užsiimam augalininkyste. Iniciatyvos įkurti vištų dedeklių fermą ėmėmės sužinoję apie...

(Daugiau paskaityti galite vasario 26 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos