baneris leidinys

darbas jaunimas
Nuotr. Vasaros laikotarpiu norėtų padirbėti 323 rajono mokiniai.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Savivaldybės salėje vykusiame forume-apskritojo stalo diskusijoje „Profesinis mokymas verslui ir investicijoms“ valdžios ir verslo atstovai kalbėjo apie moksleivių įdarbinimo galimybes vasarą, domėjosi, ar galėtų...

(Daugiau paskaityti galite birželio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
valymo irenginiai r
Nuotr. UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ savivaldybei „gera valia“ siūlo atlyginti padarytą 167 tūkst. 719 eurų žalą už tą laikotarpį, kai Gelgaudiškyje jau veikė UAB „Šakių vandenys“ priklausantys valymo įrenginiai.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Jei buvo manančių, kad Gelgaudiškyje atsiradus naujiems valymo įrenginiams savivaldybės ir UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ „draugystė“ baigsis, gali galvoti kitaip. Praėjusią savaitę...

(Daugiau paskaityti galite birželio 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Birželio pirmąją savaitę vyko konkursas Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro vadovo pareigoms užimti. Jame dalyvavo ir buvęs savivaldybės administracijos Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas.

Nors Vilkaviškio laikraštyje „Santaka“ skelbiama, kad būtent jis laimėjo konkursą, niekas šios informacijos nepatvirtino, su administracija susisiekti nepavyko, palaukti iki kitos savaitės ragina ir pats V. Girdauskas. Nepatvirtintomis žiniomis, konkurse dalyvavo V. Girdauskas ir šiuo metu Vilkaviškio turizmo ir informacijos centre laikinai direktorės pareigas einanti turizmo ir verslo vadybininkė. Turizmo ir informacijos centras nuolatinio vadovo neturėjo apie metus.
siuksles varpeliai
Nuotr. Šakiečiai piktinosi mieste augančiais šiukšlynais – daugiabučių namų atliekų surinkimo aikštelėse perpildyti plastiko, popieriaus ir stiklo konteineriai, mėtosi senos sofos, foteliai ir net šaldytuvai.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Nuo pat savaitės pradžios redakcijoje netilo telefono skambučiai. Šakiečiai piktinosi, jog...

(Daugiau paskaityti galite birželio 15 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
am logoPrimename, kad privačių miškų savininkai privalo apskaičiuoti, deklaruoti ir sumokėti privalomuosius atskaitymus iš pajamų už parduotą žaliavinę medieną, paruoštą jų valdomame miške ir už parduotą jų valdomą nenukirstą mišką.

Privačių miškų savininkai fiziniai asmenys privalomuosius atskaitymus privalo apskaičiuoti, sumokėti ir deklaruoti kalendoriniam pusmečiui pasibaigus, tai yra atitinkamai iki liepos 15 dienos ir sausio 15 dienos. Privačių miškų savininkai juridiniai asmenys privalomuosius atskaitymus privalo apskaičiuoti, deklaruoti ir sumokėti kas mėnesį – iki kito kalendorinio mėnesio 15 dienos.
seskas dirofiliarioze
Nuotr. Smulkiųjų gyvūnų klinikos veterinarijos gydytojas Gintautas Šeškas uodų sukeliamą ligą dirofiliariozę nustato iš šuns kraujo mėginio.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ
 
Prasidėjus erkių sezonui, skubame apsaugoti save ir augintinius nuo erkių platinamų ligų, tačiau ne visi žinome, kokie pavojingi ir kiti kraujasiurbiai – uodai. Vienas jų įkandimas gali baigtis net jūsų augintinio mirtimi. Su šia uodų sukeliama liga – dirofiliarioze susidūrę vilniečiai Lilija ir Albinas savo augintinius gydo Baltrušiuose įsikūrusioje Smulkiųjų gyvūnėlių klinikoje.
laidotuviu namai kontrole
Nuotr. Kontrolės komiteto narius sutiko bei po patalpas vedžiojo ir apie teikiamas paslaugas pasakojo bendrovės direktorė Janė Dėdinienė (dešinėje).


Gintarė MARTINAITIENĖ

Pirmadienį išvažiuojamąjį posėdį į UAB „Šakių laidotuvių namai“ surengė savivaldybės Kontrolės komitetas. Pirmiausiai komiteto nariai apžiūrėjo bendrovės patalpas, o vėliau su administracija sėdo bendram pokalbiui apie tai, kuo šiuo metu gyvena bendrovė bei kokią ateitį ji mato.
drevininkaitiene
Nuotr. Daržininkė Roma Drevininkaitienė sodraus lietaus, kuris kaip reikiant palaistytų šias burokų lysves, laukia nuo pavasario, nes sausra jau išdžiovino laukus.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Sausra Lietuvoje smarkiai kirto daržovių ir grūdų augintojams. Daržams ir pasėliams nepaprastai trūksta lietaus. Vieni rajono žemdirbiai jau skambina pavojaus varpais, kiti daržus bando gelbėti laistydami. Tiesa, prognozuoti būsimą derlių ir kainas daugelis kalbintų ūkininkų nesiryžta.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos