baneris leidinys

papildai dokumentuoti
Moksliškai įrodyta, kad seleną ir kofermentą Q10 vartoti verta. Šiuo metu minėtą teiginį patvirtina ne mažiau negu 18 paskelbtų „SelenoPrecise“ ir „Bio-Quinone Q10“ tyrimų duomenys. Kviečiame išsamiau susipažinti su naujausiu inkstų sveikatos tyrimu. Jo rezultatai paskelbti gruodžio mėnesio žurnalo „Nutrients“ numeryje.

2013 m. žurnale „International Journal of Cardiology“ buvo paskelbti tyrimo „KiSel-10“ rezultatai. Šis tyrimas pagarsėjo kaip vienas patikimiausių tyrimų, kuriais įrodyta, kad ir sveikiems žmonėms gali būti naudinga vartoti maisto papildus.
Nuo vasario 22 d. į Lietuvą atvykstantiems vežėjams bus privaloma izoliacija, išskyrus atvejus, kai jie tik pristato ar pasiima krovinį, ar vyksta tranzitu.

Iki šiol ekipažų ir įgulų nariams, dirbantiems tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose įmonėse ar vykdantiems tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, nereikėjo nei testo, nei izoliacijos.
vakcina sakiuose2
Šią savaitę rajoną turėtų pasiekti dar 352 vakcinos, kuriomis toliau bus skiepijami asmenys pagal prioritetines grupes. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Rajono sergamumo situacija dėl Covid-19 žymiai gerėja, šią savaitę dar bus baigti skiepyti praėjusią savaitę skiepo nespėję gauti pedagogai, o po jų toliau vakcinuojami asmenys pagal prioritetinę eilę. Tiesa, viena rajono švietimo įstaiga, sužinojusi, kad gautų ne to gamintojo vakciną, kurios pageidauja, išvis atsisakė skiepytis.

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų...

(Daugiau paskaityti galite vasario 23 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
vakcinavimas jksc
Jaunimo kūrybos ir sporto centre intensyviai vyksta vakcinavimas – antrą vakciną gauna socialiniai darbuotojai, pirmąja skiepijami švietimo srityje dirbantys asmenys. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo, administracijos direktoriaus pavaduotojo Redo Juškaičio, šiuo metu per savaitę gaunama po 350 vakcinų, tad jeigu ir toliau tokiais tempais bus gaunamos vakcinos, skiepijimo procesas įgaus dar didesnį pagreitį. Šią savaitę pirmą vakciną gaus visi sutikę skiepytis švietimiečiai.
arnausku seima braziunienes nuotr
Arnauskų šeima ir karantino metu stengiasi užsiimti prasmingomis veiklomis. Tam padeda ir dienos planas. (Nuotr. Oksanos Bražiūnienės)

Vaiko dienos režimas – tai tiksliai nustatyta jo veiklos, pavyzdžiui, poilsio, miego ar mitybos, tvarka bei taisyklių ir priemonių sistema tam tikram tikslui įgyvendinti. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos stiprinimo skyriaus visuomenės sveikatos specialistė Diana Aleksejevaitė pasakoja, kaip visa tai yra fiziologiškai pagrįsta, ir pataria, kaip suvaldyti naminį chaosą šiais nelengvais laikais. Vaikų mados ir gyvenimo būdo tinklaraščio autorė Ieva Arnauskienė dalijasi savo patirtimi, kaip jai sekasi suvaldyti dienos režimą auginant keturis vaikus.
Kalbėdamas apie sergamumo situaciją Šakių rajone, savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis atkreipė dėmesį į šiuo metu Lietuvoje gana plačiai eskaluojamą temą dėl netikslios statistikos, darkart kalbėjo ir apie kai kurių pedagogų nenorą testuotis kas 10 dienų, jei  nepanorės gauti skiepo.

„Jau vasarą kalbėjome ir kėliau klausimą, kodėl pasveikę žmonės nedingsta iš sąrašų“, – priminė R. Juškaitis ir pasakojo, kad buvo išsiaiškinta, kad skaičiai pasiklysta tarp šeimos gydytojų, kurie kartais net nežino, jog jų pacientai serga Covid-19, ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro.
skiepas
Gintarė MARTINAITIENĖ

Rietavo, Šilalės bei Jurbarko rajonų savivaldybėse sergamumo Covid-19 rodikliai yra sumažėję tiek, kad čia žadama atlaisvinti karantino ribojimus. Nedaug iki žalios spalvos pagal šviesoforo principą trūksta ir Šakiams, tačiau nors savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis galimybę gyventi laisviau vertina palankiai, bet tik su tam tikromis sąlygomis.
mockevicius skirmantas
Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius norėtų, kad Jurbarke būtų švelninamas karantinas, nes sergamumo rodikliai bene geriausi šalyje.


Jurbarko rajonas iš karantino gniaužtų nori išsilaisvinti pirmasis – pirmadienį kaimyninio rajono meras Skirmantas Mockevičius Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos žadėjo prašyti savivaldybėje atšaukti karantino ribojimus.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos