baneris leidinys

Savivaldybės svetainėje informuojama, kad savivaldybės administracijos direktoriaus rugsėjo 19d. įsakymu Šakių „Žiburio“ gimnazija paskirta 2023 m. brandos egzaminų bazine mokykla.

Bazinė mokykla priima eksternų prašymus laikyti brandos egzaminus, organizuoja ir vykdo mokyklinių brandos egzaminų pakartotinę sesiją, pakartotinės sesijos mokyklinių brandos egzaminų darbų vertinimą ir mokyklinius brandos egzaminus laikiusių kandidatų apeliacijų nagrinėjimą.

„Draugo“ inf.
Rugsėjo 14 d. Šakių rajono Metodinė taryba (metodinių būrelių pirmininkai) Zanavykų muziejuje rinkosi į susitikimą metodinės veiklos perspektyvoms aptarti.  

Kaip po susitikimo pranešė Šakių pedagoginės tarnybos (ŠPT) andragogė Danutė Aniulienė, vicemeras Darius Jakavičius pasidalino neraminančia gimstamumo mažėjimo statistika, linkėjo gerų mokslo metų. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas pakvietė išlikti optimistais, o mažėjant krūviui pagalvoti apie galimybę persikvalifikuoti. Jis minėjo, jog mokytojų persikvalifikavimui pedagogams yra skiriama savivaldybės finansinė parama.
svietimo vedejai
Pirmiausiai svečius savo darbo kabinete pasitikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas (antras kairėje), vėliau švietimo srities klausimai aptarti ir su rajono vadovais. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Penktadienį rajone viešėję Marijampolės apskrities švietimo skyrių vedėjai bei ministerijos atstovai pasidžiaugė, kad mezgamas gyvas tarpusavio bendravimas, jie aplankė Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centrą, amatininkų namą Zypliuose, pasidalino mintimis rūpimais švietimo srities klausimais.

Priėmimo mero kabinete metu svečiai pasidžiaugė, kad...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 20 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Rajono mokyklas su švietimo, sveikatos bei visuomenės sveikatos srities atstovais aplankęs vicemeras Darius Jakavičius pasidžiaugė, kad pagaliau darželiuose telpa visi vaikai.

„Labai džiugu, kuo negali pasigirti kitos savivaldybės, kad visi norintys gali lankyti ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Eilių nėra, net ir Šakiuose“, – teigė D. Jakavičius.
svietimas plk
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šakių skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Karalienė (viduryje) labiausiai domėjosi, kaip mokyklos laikosi higienos normų reikalavimų, pavyzdžiui, ar yra šiltas vanduo, ar neperpildytos darželio grupės ir pan., o mokytoja Raslita Liudžiuvienė (kairėje) pasidžiaugė, kad nekilo didesnių sunkumų integruotis ukrainietei mergaitei. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Tradiciškai, tik prasidėjus naujiems mokslo metams, savivaldybės administracijos vadovai leidžiasi į išvykas po rajono mokyklas. Šie metai ne išimtis – jau nuo pirmadienio lankomasi ugdymo įstaigose ir žiūrima, kaip joms sekasi dirbti, su kokiais sunkumais bei iššūkiais susiduriama.

Pasak vicemero Dariaus Jakavičiaus, išvykų metu pirmiausiai domimasi, kaip sekasi dirbti darželiams, ar juose yra laisvų vietų, mat valdžios pozicija, kad visi...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 9 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
meno mokykla bendra
Pradėdama naujuosius mokslo metus Meno mokyklos bendruomenė tradiciškai įsiamžino mokyklos prieigose. Kol kas galutinis ugdytinių skaičius nėra aiškus, bet ankstesniais metais šią menininkų kalvę lankydavo per 380 moksleivių. G. Martinaitienės nuotr.


Rugsėjo 1-ąją naujus mokslo metus pradėjo ir neformalaus ugdymo įstaiga – Meno mokykla, Mokslo ir žinių dieną savo ugdytinius sukvietusi į šventinį renginį, pasidžiaugusi gausiu būriu pirmokų.
Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį penktadienį į neeilinį posėdį nuotoliniu būdu rinkosi savivaldybės taryba. Darbotvarkė rekordiškai trumpa su vienu vieninteliu klausimu, o posėdis irgi rekordiškai trumpas – netruko nė 12 minučių.
rugsejo 1 2
Vakar, Mokslo ir žinių dieną, prasidėjo nauji mokslo metai, į gatves vėl pažiro vaikai, o mokyklos prisipildė šurmulio. Pirmąkart mokyklos slenkstį rajone peržengė 243 pirmokėliai. (G. Martinaitienės nuotr.)

Vakar, Mokslo ir žinių dieną, prasidėjo nauji mokslo metai, į gatves vėl pažiro vaikai, o mokyklos prisipildė šurmulio. Pirmąkart mokyklos slenkstį rajone peržengė 243 pirmokėliai.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos