baneris leidinys

varpas auto
Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Rugsėjo 17 d. savivaldybės Eismo saugumo komisija po ilgų diskusijų priėmė sprendimą dėl eismo organizavimo tvarkos prie Šakių „Varpo“ mokyklos. Nuspręsta tam tikromis valandomis eismą pro aikštelę nuo stadiono pusės leisti viena kryptimi.

Dabartinė situacija

Eismo saugumo komisijos pirmininkas Arvydas Šlėderis pripažino, kad...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
lekeciai sale
Sporto salės lubos ir sienos jau sutvarkytos, langai ir durys sudėti, beliko tik nušlifuoti ir nulakuoti grindis, tad viską pabaigti tikimasi iki spalio mėnesio. D. Pavalkio nuotr.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Praėjusių metų gruodį Lekėčių mokykloje-daugiafunkciame centre duris atvėrė vaikų darželis, kurio lekėtiškiai laukė ilgiau nei du dešimtmečius, o šiemet remontas vyksta ir sporto salėje, kuri bus pritaikyta ir bendruomenės kultūros reikmėms.

Darbai vykdomi įgyvendinant Europos regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „Šakių rajono savivaldybės mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“, pagal kurį...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
jakavicius darius1
Vicemero Dariaus Jakavičiaus nuomone, pirmiausiai švietimo pertvarka turi būti baigta Šakių mieste – „Varpe“ jau kitais metais nekomplektuoti devintos klasės. Manoma, kad sprendimus mokyklų pertvarkos komisija galėtų priimti jau lapkritį ar gruodį. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Savivaldybės taryba pritarė nepilnų klasių komplektavimui tam tikrose rajono mokyklose, bet nemažą dėmesį kreipė į tai, prašo ar neprašo mokykla tam papildomų lėšų. Be to, anot švietimo sritį kuruojančio vicemero Dariaus Jakavičiaus, išimtims pritarta ir su ta mintimi, kad...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
varpo aikstele
Eismą draudžiantis ženklas, pastatytas vietoj vieno klombo, rytais nuimamas, kad būtų galimybė iš aikštelės važiuoti tiesiai į J. Basanavičiaus gatvę. D. Pavalkio nuotr.

Po kilusio pasipiktinimo dėl Vasario 16-osios gatvėje prie „Varpo“ mokyklos susidarančių spūsčių  mokyklos administracija J. Basanavičiaus gatvės link nuėmė vieną klombą ir sudarė galimybę ryte įvažiavusiems į mokyklos aikštelę nuo Vasario 16-osios gatvės iš jos važiuoti tiesiai, o ne apsisukus grįžti atgal.
svietimo varpe
Mero pavaduotojas Darius Jakavičius (kairėje) įsitikinęs, kad permainos Šakių „Varpo“ mokykloje neišvengiamos. Kažkada buvusi didžiausia rajono mokykla kitais mokslo metais turėtų tapti progimnazija arba aštuonmete. D. Pavalkio nuotr.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Nuo praėjusio trečiadienio keturias darbo dienas vizitams po rajono ugdymo įstaigas paskyrė rajono savivaldybės mero pavaduotojas Darius Jakavičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas, skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kasparavičienė bei Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Marijampolės departamento Šakių skyriaus vedėjas Robertas Jakimonis.
varpo eismas
Policija, mokyklos administracija, seniūnija prašo vairuotojų ir mokinių tėvų supratingumo bei siūlo vyresnius mokinius paleisti ne mokyklos aikštelėje, o gretimose gatvėse. Įvažiavus į aikštelę rekomenduojama iš jos grįžti ne apsisukant, o sukant į Medžiotojų gatvę ir pan. Šakių PK nuotr.

Neseniai prasidėję nauji mokslo metai vėl priminė senas bėdas. Metų metais didžiulės automobilių spūstys ryte prieš pamokas ir per pietus susidaro Šakiuose prie „Varpo“ mokyklos (nuo stadiono pusės). Be to, dabar eismas Vasario 16-osios gatve suintensyvėjęs, nes vyksta ir aplinkkelio remonto darbai. Policija, mokyklos administracija, seniūnija prašo vairuotojų ir mokinių tėvų supratingumo bei siūlo laikinas rekomendacijas.
asfaltavimo darbai stadione
Didžioji dalis darbų rekonstruojant Šakių „Žiburio“ gimnazijos stadioną jau padaryti, trečiadienį buvo asfaltuojama. D. Pavalkio nuotr.


Šakių „Žiburio“ gimnazijos stadione birželio pradžioje prasidėję rekonstravimo darbai, rodos, eina į pabaigą, o naujasis sporto aikštynas įgauna vis aiškesnius kontūrus.
Karšti orai birželį mokykloms sukėlė nemažai rūpesčių. Iki šiol buvo įtvirtinta, kokiai žemiausiai temperatūrai esant mokiniai gali neiti į mokyklą. Pakeitimus, kurie reglamentuotų, ką daryti esant karštam orui, švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius įsakymu įtvirtino praėjusį penktadienį.

Nustatyta, kad oro temperatūrai esant 30 laipsnių ar aukštesnei ir mokyklai negalint užtikrinti ugdymo vėsesnėse mokyklos aplinkose, į mokyklą gali neiti visų klasių mokiniai, užsiėmimai lauke nerengiami.

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos