baneris leidinys

valgykla sintautai
Sintautų mokyklos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Raimondas Daniliauskas (dešinėje) vicemerui Dariui Jakavičiui sakė, jog „Varpas“ maisto pervežimui tikrai pasiruošęs, investavęs į įrangą (lėšas skyrė savivaldybė), tačiau esmė, kad mokiniai ypač daug maisto nesuvalgo ir skundžiasi, jog jis neskanus. D. Pavalkio nuotr.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Nuo šio rugsėjo ne vienoje švietimo įstaigoje keitėsi maitinimo organizavimas, tik ne visose mokyklose šie pokyčiai džiugina. Štai Sintautuose pastebimas ypač išaugęs nesuvalgomo maisto, ar, kaip sako įstaigos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Raimondas Daniliauskas, išėdų kiekis. Be to, tiek mokyklos administracija, tiek patys vaikai tvirtina, kad vietoje gaminamas maistas buvo skanesnis.

Kaip tvarkosi mokyklų valgyklos, šią savaitę domėjosi po ugdymo įstaigas...

(Daugiau paskaityti galite rugsėjo 14 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
slavikai mokykla tevai
Į susitikimą su valdžios atstovais susirinkę pradinukų tėveliai prieštaravo Slavikų mokyklos uždarymui. Jie įsitikinę, kad jeigu jau yra grėsmė mokyklos likimui, apie tai reikėjo kalbėti anksčiau, o ne rugsėjį. Valdžia atkerta, kad buvo patikinimas, jog trūkstami vaikai bus rasti, bet jų ne tik neatsirado, bet ir sumažėjo. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Sakoma, kad viščiukus skaičiuoja rudenį, tačiau nors nekart buvo skaičiuoti mokiniai Slavikų pradinėje mokykloje, jų trūksta, tad mokyklos likimui iškilo grėsmė. Negana to, kad nubyrėjo du planuoti mokinukai ir nesusidaro klasės komplektas, prieš pat rugsėjį atsisakė čia dirbti ketinusi mokytoja. Tad dabar su visų keturių pradinių klasių moksleiviais vienoje klasėje dirba viena pedagogė. Trečiadienį susiklosčiusi situacija aptarta su pradinukų tėvais ir po diskusijų rastas šioks toks tėvus tenkinantis sutarimas, bet tam dar turės pritarti ir savivaldybės taryba.
salnaitis kamorunaite
Griškabūdžio gimnazijos vadovas Arūnas Šalnaitis prašė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Marijampolės departamento Šakių skyriaus vedėjos Brigitos Kamorūnaitės duoti leidimą darželio grupei steigti. B. Kamorūnaitės įsitikinimu, reikia gerai įvertinti esamą situaciją bei patalpas. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusią savaitę tradiciškai pasižvalgyti po ugdymo įstaigas išsiruošę savivaldybės vicemeras Darius Jakavičius, Švietimo, kultūros ir sporto vedėjas Darius Aštrauskas kartu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Marijampolės departamento Šakių skyriaus vedėja Brigita Kamorūnaite sprendė galimybę Griškabūdžio ikimokyklinio ugdymo skyriuje steigti naują grupę, apžiūrėjo Vinco Kudirkos gimnazijoje rengiamą gamtos mokslų laboratoriją bei apsilankė šį rugsėjį startavusiose pilnos dienos mišrios ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo grupėse Panoviuose bei Slavikuose.
katechetai
Šakių dekanato vicedekanas kun. Vytautas Antanas Matusevičius tikybos mokytojus ir katechetus drąsino malda. L. Poškevičiūtės nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Kaip ir kiekvienais metais, Vilkaviškio vyskupijos tikybos mokytojai naujus mokslo metus pasitinka susirinkdami į Rudens konferenciją. Vis kitame Vilkaviškio vyskupijos dekanate vykstanti šventė šiais metais tikybos mokytojus sukvietė į Šakius.
mokyklu direktoriu pasitarimas
Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Tradicinis švietimo įstaigų vadovų pasitarimas prieš pat naujuosius mokslo metus po ilgo laikotarpio vyko gyvai. Jame aptarti laukiami iššūkiai,švietimiečių aktualijos.
scenarijus2
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pristato gaires ir scenarijus, kaip nuo rudens mokysis vaikai.


Antradienį Klaipėdoje surengtas Švietimo forumas, kurio metu pristatytos gairės, kokie bus artėjantys mokslo metai. Jie, kaip jau kalbėta ir anksčiau, priklausys nuo trijų epidemiologinių scenarijų, tačiau akcentuojama, kad bus stengiamasi, jog vaikai kuo daugiau mokytųsi mokykloje.
saltiniui 55
Prie Gelgaudiškio specialiojo ugdymo centro „Šaltinis“ vairo stovinti Birutė Navikienė priėmė svečių sveikinimus ir tikino, kad didžiausias centro turtas ir vertybė – darbuotojai. (G. Bernotienės nuotr.)


Gintarė MARTINAITIENĖ

Rugpjūčio 25-ąją Gelgaudiškio dvaro menėje nuotaikingai paminėta specialiojo ugdymo centro „Šaltinis“ 55-erių metų sukaktis. Prieš tai už bendruomenę aukotos šv. Mišios, o renginio metu netrūko muzikos, geros nuotaikos ir, žinoma, sveikinimų bei padėkų sunkų darbą su sutrikusio intelekto auklėtiniais dirbantiems darbuotojams.
apsipirkimas mokyklai2
Rugsėjui besiruošiantys šakiečiai sutinka, kad mokyklinių prekių kainos šiemet ženkliai nepakito, tačiau išlaidauti neskuba, kol kas perka tik būtiniausias prekes. (R. Majauskaitės nuotr.)


Raminta MAJAUSKAITĖ
 
Iki naujų mokslo metų pradžios likus tik kiek daugiau nei savaitei, tėvai jau pradeda ruošti vaikus mokslams, o parduotuvės  siūlo kuo tinkamesnį mokyklinių prekių asortimentą. Nors tai ir kartojasi kiekvienais metais, tačiau Šakiuose esantys prekybininkai pripažįsta, jog pandemija lėmė tam tikrus pokyčius.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos