baneris leidinys

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad birželio 12d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) į rajono sandėlį planuojama pristatyti paramą maisto produktais ir higienos priemonėmis.

Pranešama, kad trečiojo dalijimo metu nepasiturintieji sulauks ekologiško rapsų aliejaus, greitai paruošiamos košės su vaisiais arba uogomis, kiaulienos konservų, konservuotų raudonųjų pupelių, makaronų, plikytų ryžių, vištienos konservų, muilo bei skalbimo miltelių.
savivaldybe pastatas
Pastaruoju metu savivaldybės administracija skelbė keletą atrankų reikiamiems specialistams rasti, tačiau norinčiųjų – ne marios.
seniunai pasitarime
Žvirgždaičių seniūnė Giedrė Snudaitienė sunerimusi dėl didelio žvyrkelių dulkėtumo miestelyje, dėl didelės taršos nuolat sulaukia ir gyventojų skundų, kolegos patarė žvyrkelius barstyti dulkėtumą mažinančia specialia druska. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Seniūnijose apstu problemų, tad seniūnų pasitarime seniūnai naujajam administracijos direktoriui Vytautui Ižganaičiui ir išsakė seniūnijų skaudulius bei tarėsi, kaip greičiau juos spręsti.

Susitikimo pradžioje kalbėjęs Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Virginijus Rekešius perdavė ugniagesių nerimą...

(Daugiau paskaityti galite birželio 9 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
skurdas konteineris
Valstybės duomenų agentūros skelbiama informacija, kad 2022 m. Šakių rajone skurdo rizikos lygis siekė 29 proc. Kokių priemonių imtis, jog šie rodikliai gerėtų, svarstė diskusijos „Skurdo rizika Lietuvoje ir galimi sprendimai“ dalyviai. Vis tik atrasti greitus sprendimus įsisenėjusiai problemai – ne taip paprasta. D. Pavalkio nuotr.


„Išeiti iš skurdo rato yra be galo sudėtinga, turime daryti viską, kad žmogus į jį nepapultų“, – praėjusį penktadienį vykusioje diskusijoje „Skurdo rizika Lietuvoje ir galimi sprendimai“ teigė ją moderavusi Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo vadovė Aistė Adomavičienė. 510 eurų mėnesinių pajamų ribos Lietuvoje neperžengia ir su skurdo rizika susiduria kas penktas tautietis, tad išsamiau susipažinti su padėtimi ir pasvarstyti, kokie sprendimai reikalingi situacijos gerinimui, savivaldybės administracijos darbuotojus, tarybos narius bei rajone veikiančių...
 
(Daugiau paskaityti galite birželio 9 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
juskaitis seniunai1
Konkursą Redas Juškaitis (dešinėje) laimėjo balandžio 18 d., į pareigas paskirtas nuo birželio 1-osios, sulaukus tarnybų patvirtinimo dėl tinkamumo eiti pareigas. D. Pavalkio nuotr.

Nuo birželio 1-osios Slavikų seniūno pareigas eina buvęs administracijos direktoriaus pavaduotojas Redas Juškaitis.

Pirmąją darbo dieną bendruomenei seniūną pristatė administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, padėkota ir laikinai...

(Daugiau paskaityti galite birželio 6 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
duoday sakiai
Iniciatyvos metu įmonės bei organizacijos atvėrė duris ir pakvietė žmones su negalia išbandyti įvairias darbo pozicijas. Šakiuose neįgalieji pasimatavo pardavėjo, vaikų dienos centro darbuotojo, bibliotekininko, Socialinės paramos skyriaus specialisto, fotografo ir floristo profesijas. K. Dovydaitienės ir projekto dalyvio Einoro nuotr.

Ketvirtąjį kartą Lietuvoje vykdyta „DUOday“ diena, kurios metu įvairias profesijas išbando žmonės, turintys fizinę ar protinę negalią, šiemet pasiekė ir Šakius. Naujus, šiokiu tokiu jauduliu, bet kartu begaliniu džiugesiu ir entuziazmu spinduliuojančius veidus išvydo vaikų dienos centro „Šypsenos“, Šakių viešosios bibliotekos, rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus, krautuvėlių „Gėlės Jums“ bei „Nastia Garden“ klientai ir lankytojai. Tiesa, dalį pastarųjų pasitiko ne tik atsinaujinęs kolektyvas, bet ir fotoaparatais apsiginklavęs duetas – iniciatyvos akimirkas tądien fiksavo prie jos prisijungusi...

(Daugiau paskaityti galite birželio 6 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
medziai litgrid
Gyventojai stebisi, kodėl paukščių perėjimo metu pjaunami medžiai. Paaiškėjo, kad čia bus tiesiama nauja 330 kV elektros perdavimo linija. D. Pavalkio nuotr.


Neseniai šimtamečio ąžuolo nupjovimas Vilniuje sukėlė išties didelę visuomenės reakciją, tad žmonės, pamatę netoli Keturnaujienos, prie kelio Vilkaviškis–Kudirkos Naumiestis–Šakiai pjaunamus medžius, pasipiktinę klausė, kodėl šie pjaunami ir dar paukščių perėjimo metu.
Nors ir nevieningai, tai yra opozicijai nepritariant, savivaldybės tarybos posėdžio metu visgi nuspręsta pertvarkyti administracijos Ūkio, architektūros ir investicijų skyrių.

Apie tai, kad skyrius ypač didelis ir jį reikia pertvarkyti, kalbėta senokai. Kaip informavo Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jūratė Šneideraitienė, skyriuje yra 16 pareigybių.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos