baneris leidinys

Zanavykų apygardos Galimų papirkimų faktų tyrimų grupė atliko tyrimą dėl buvusio kandidato į Seimo narius Mindaugo Tarnausko galimo Seimo rinkimų įstatymo pažeidimo. Paprasčiau kalbant, komisija bandė išsiaiškinti ir atsakyti į klausimą – bandė kandidatas papirkti rinkėjus ar ne.

Tyrimas buvo pradėtas dėl rugsėjo 15 d. gautos informacijos ir M. Tarnausko socialiniame tinkle paskelbtos žinutės, kurioje jis kvietė pietų.
Dar rugsėjo viduryje Šakiečių bendruomenė inicijavo peticiją, kuria nepritaria automobilių plovyklos statybai Šakių mieste. Šiandien jie žvalgosi į savivaldybės pusę laukdami žinių, ar į jų nuomonę bus atsižvelgta.

600 parašų surinkusioje peticijoje rašoma, jog nepritariama, kad gražiausioje Šakių miesto vietoje, Aušros ir V. Kudirkos gatvių sankirtoje, priešais naujai įruoštą miesto parką, fontaną, karilioną, būtų statoma automobilių savitarnos plovykla. Peticija buvo užregistruota savivaldybės administracijos priimamajame.
sakiai dusheti
Nuotr. Dusheti ir Šakių rajono savivaldybės sutarė bendradarbiauti kultūros, švietimo ir sporto, verslo ir turizmo bei kitose srityse.


Spalio 6 d. tarp Sakartvelo (Gruzijos) Dusheti ir Šakių rajono savivaldybių buvo pasirašytas bendradarbiavimo ketinimų protokolas.
haase priesaika
Nuotr. Irena Haase, antradienį davusi priesaiką, oficialiai pradėjo darbą Seime.


Antradienį Seime prisiekė Zanavykų apygardoje išrinkta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narė Irena Haase. Parlamentinė konservatorių frakcija, prisijungus advokatei, išaugs iki 31 nario.
dumu detektorius seniunas
Nuotr. Šakių savivaldybės Priešgaisrinei tarnybai įrengti nemokamus dūmų detektorius socialiniuose būstuose talkino ir seniūnijos. Antradienio rytą montuoti dūmų detektorių atskubėjo Šakių seniūnas Dalius Jasevičius.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Nuo šiol socialiai remtinos šeimos galės miegoti ramiau – tuo pasirūpino Šakių savivaldybės Priešgaisrinė tarnyba, kurios iniciatyva...

(Daugiau paskaityti galite spalio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Visą spalio mėnesį mūsų rajone vyksta konteinerių keitimo darbai, tad gyventojai gali susidurti su netikėtumais, kai, atnešę šiukšles į bendrojo naudojimo šiukšlių konteinerius, jų ten tiesiog neberas.

Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras (MAATC), atsižvelgdamas į seniūnų prašymus, nusprendė nuimti kai kuriuos bendro naudojimo šiukšlių konteinerius tose vietovėse, kur galima gyventojams išdalinti individualius mišriųjų atliekų konteinerius, arba ten, kur gyventojai jau turi individualius konteinerius, tačiau netoliese stovi ir bendri.  
kapiniu tvora
Nuotr. Seniūno surinkti darbuotojai, kurių čia kasdien darbuojasi vis skirtingas skaičius, pirmiausia išrovė čia buvusius senus cementinius stulpelius, dabar deda naujus ir prie jų iš karto yra tvirtinami mediniai skersiniai, ant kurių vėliau bus montuojami tvoros mediniai statiniai.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Artėjant Visų Šventųjų dienai Gelgaudiškio kapinės po truputį keičia savo veidą – čia seniūno Vinco Dabravolskio pastangomis tveriama nauja kapinių tvora. Kaip juokauja pats seniūnas...

(Daugiau paskaityti galite spalio 12 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Ar uždegs žalią šviesą Lietuvos automobilių kelių direkcija Griškabūdžio miestelio J. Jablonskio gatvės sutvarkymui, paaiškės galbūt jau šią savaitę. Taip informavo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Bernardinas Petras Vainius, kuris su oficialiu vizitu viešėjo minėtoje direkcijoje ir domėjosi, ar J. Jablonskio gatvėje iš papildomų lėšų būtų galima įrengti trūkstamus inžinerinius gatvės įrenginius.

Kaip žinia, minėta gatvė kadaise buvo išasfaltuota, tačiau joje trūksta kai kurių inžinerinių įrenginių: šaligatvių, nuovažų, lietaus nuvedimo. Tačiau šių įrenginių savivaldybė negali įrengti nei iš Kelių priežiūros programos rajonui skiriamų lėšų, nei iš tų pinigų, kurie skiriami miestelių infrastruktūrai gerinti. Rajono savivaldybės administracija žino, kad Automobilių kelių direkcija skiria papildomai pinigų gatvių sutvarkymui su sąlyga, kad vėliau jų priežiūrą prisiims pačios savivaldybės. B. P. Vainius vyko į direkciją derėtis dėl J. Jablonskio gatvės sutvarkymo Griškabūdžio miestelyje. Kol kas dar nėra aišku, ar direkcija uždegs žalią šviesą šiam projektui, tačiau savivaldybė tikisi, kad į jų prašymą bus atsižvelgta, nes J. Jablonskio gatvė yra viena iš pagrindinių gatvių, einančių per patį miestelio centrą. Itin sudėtinga gatvės vieta yra ties sankryža su Rygiškių gatve. Manoma, kad Kelių direkcija pirmiausia tikėsis iš savivaldybės, kad ši pati parengs techninį projektą gatvės sutvarkymui ir vėliau prisiims atsakomybę už naujų įrenginių priežiūrą. Savo ruožtu Kelių direkcija įsipareigotų finansuoti visus remonto darbus.

„Draugo“ inf.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos