defektai zypliuose
Nuotr. Penktadienį (iš kairės) seniūnas Vidas Cikana, vicemeras Bernardinas Petras Vainius, architektas Mantas Paketuris, UAB „Vilungė“ statybos direktorius Antanas Šležas bei projekto vadovė Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė apžiūrėjo Zyplių dvaro sodybos pastatus bei išryškėjusius defektus.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Nors garantinis penkerių metų laikotarpis įgyvendinant projektą ir pritaikant Zyplių dvaro sodybą turizmui baigiasi šio mėnesio pabaigoje, kad ir paskutinę minutę griebiamas jautis už ragų – penktadienį dar kartą bandyta įtinkinti rangovą UAB „Vilungė“, kad...

(Daugiau paskaityti galite sausio 16 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Vidaus reikalų ministerija siūlo lengvinti administracinę naštą nepatyrusiems vairuotojams. Jei Seimas pritars, vairuotojams pirmas pažymėjimas bus  išduodamas trejiems, o ne dvejiems metams, kaip yra dabar.

Jei pakeitimai įsigaliotų, nepatyrę vairuotojai, neturintys nusižengimų, turėtų metus laiko, per kuriuos galėtų pasikeisti laikinąjį pažymėjimą į galiojantį 10 metų.
maisto produktai
Nuotr. 2018 m. maisto parama bus dalijama šešis kartus.

Šakių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius informuoja, kad Socialinės paramos informacinė sistema dėl didelių apkrovų neleidžia efektyviai dirbti darbuotojams priimant prašymus iš asmenų, turinčių teisę gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo  lėšomis įsigytus maisto produktus. Atsižvelgiant į tai, seniūnijose pratęsiamas šių prašymų priėmimo terminas iki š. m. sausio 31 d.
rinkimai savivaldybeje
Nuotr. Savo balsus už pasiūlytus į darbo tarybą kandidatus visą trečiadienio dieną galėjo atiduoti savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojai.


Sausio 10 d. rajono savivaldybės administracijos salėje vyko darbo tarybos rinkimai. Buvo pasiūlyta 17 kandidatų, išrinkti septyni. Darbo tarybos pagrindinė funkcija yra atstovauti darbuotojams darbdaviui priimant su darbo santykiais susijusius sprendimus bei skatinti abiejų darbo santykių šalių tarpusavio informavimą ir konsultavimąsi.
Rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius informuoja, kad šalpos ir valstybinių pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie anksčiau buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, per pirmuosius tris šių metų mėnesius privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.
prezidente
LR Prezidento kanceliarija. R. Daškaus nuotr.: Prezidentė Dalia Grybauskaitė su šalies merais (pirmas iš kairės mūsų rajono meras Edgaras Pilypaitis) aptarė svarbiausias emigrantų, grįžtančių į Lietuvą, problemas.


Sausio 10 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šalies merais aptarė, kaip padėti iš emigracijos grįžtantiems mūsų šalies piliečiams ir kaip paskatinti jų sugrįžimą.
architektai stadionas
Nuotr. Stadiono projektuotojai Tadeuš Meškuvec (dešinėje) ir Arnoldas Tamošaitis gavo „namų darbų“ – atlikti nurodytus projekto pakeitimus, kurie sumažintų išaugusią sąmatą.


Asta GVILDIENĖ

Nors Šakių „Žiburio“ gimnazijos stadiono renovacija numatyta tik 2019 m., tačiau ją tikimasi pradėti gerokai anksčiau. Todėl ir projektas pradėtas ruošti dar praėjusiais metais. Aišku, svarbiausia jo dalis – finansai. Antradienį vicemero kabinete rajono savivaldybės vadovai susitiko su stadiono projektuotojais kol kas vieninteliu klausimu: kaip sumažinti projekto sąmatą?
Prabėgo dar vieneri metai. Rajono Civilinės metrikacijos skyrius suskaičiavo savo veiklos rezultatus – įregistruota 266 (2016 m. – 292) gimimo įrašai ir 447 (2016 m. – 499) mirtys. Keturios iš jų – užsienio šalyse.

Iš minėtųjų 266 praėjusiais metais gimusių kūdikių – 132 mergaitės ir 134 berniukai. Net 54 iš jų gimė užsienyje. Vienas naujagimis gimė negyvas. Tėvystė pripažinta 59 vaikučiams. Jauniausiai mamai buvo suėję tik 16-lika, jauniausiam tėvui – 19-lika metų.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos