baneris leidinys

Balandžio 14–15 d. Jurbarko ir Šakių rajonuose vyko karinės pratybos „Piktas šernas 2018“. Mokymuose dalyvavo Krašto apsaugos savanoriai (KASP), Šaulių sąjungos nariai. Jurbarke buvo surengta objekto šturmo parodomoji programa, vėliau – ginkluotės ir technikos paroda.

Pratybas organizavo KASP Dariaus ir Girėno 2-osios rinktinės Šakių 205-oji lengvųjų pėstininkų kuopa kartu su LDK Kęstučio šaulių 7-ąja ir Suvalkijos šaulių 4-ąja rinktinėmis. Pasak Šakių 205-osios kuopos vyresniosios leitenantės Elmyros Baljanaitės-Stanevičienės, kariai ir šauliai mokėsi kovoti mieste – surasti priešą, surinkti informaciją ir sunaikinti taikinius. Karė patikino, kad buvo atsisakyta NATO pajėgų sraigtasparnių „Black Hawk“, kurie turėjo tūpti ant kelio Šakiai–Slavikai.
laniauskas
Nuotr. Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas pabrėžė, kad Jaunimo reikalų departamentui labai svarbu suprasti, kokios yra jaunimo užimtumo galimybės rajonuose ir kaip su jaunimu dirbančioms organizacijoms efektyviai paskirstyti Valstybės skiriamą finansavimą.


Asta GVILDIENĖ

Praėjusį pirmadienį mūsų rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas ir vyriausioji specialistė darbui su jaunimu Gintarė Stankevičienė. Jie išsamiai domėjosi jaunimo politikos įgyvendinimu rajono savivaldybėje, su rajono vadovais aptarė...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybos posėdis, kuriame aptartos galimos trijų partiečių kandidatūros artėjančiuose Seimo rinkimuose.

Kaip informavo TS-LKD Šakių skyriaus pirmininkas Edgaras Pilypaitis, grupės pasiūlė tris kandidatus: Antaną Burkšaitį, Ireną Haase ir Violetą Simonavičienę. Tad iškart po posėdžio protokolas išsiųstas partijos priežiūros komitetui ir bus laukiama kandidatų raštiško sutikimo ar nesutikimo. Balandžio 21 d. vyks Šakių skyriaus visuotinis susirinkimas, kuriame bus tvirtinamos sutikusių narių kandidatūros.
autobusai ploksciai
Nuotr. Plokščiuose kabančiame autobusų tvarkaraštyje yra nurodyta, kad autobusas 15.13 val. važiuoja mokyklų darbo dienomis, o balandžio 6 d. buvo moksleivių atostogos.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Balandžio 6 d. kaunietį Algirdą Benadą Sutkų ištiko nesusipratimų virtinė: vyriškis, aplankęs artimųjų kapus Plokščiuose, neturėjo su kuo grįžti į Šakius, nes...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Praėjusį pirmadienį rajono savivaldybėje vyko Kontrolės komiteto posėdis. Jame buvo trumpai apžvelgta Kontrolės komiteto 2017 m. veiklos ataskaita, pristatytas 2018m. veiklos planas, peržiūrėti gauti pranešimai, nagrinėti gauti skundai.

Kontrolės komitetas, kurį sudaro pirmininkas Mindaugas Tarnauskas, jo pavaduotoja Irena Haase ir du nariai – Martinas Eimutis bei Tomas Skaizgirys, praėjusiais metais surengė penkis posėdžius, kuriuose apsvarstė 13 klausimų, organizavo du išvažiuojamuosius posėdžius į UAB „Šakių vandenys“ ir UAB „Šakių šilumos tinklai“, parengė keturis protokolinius nutarimus, susijusius su savivaldybės administracijos direktoriaus mokamais priedais, apsvarstė kitus svarbius klausimus.
konteineriai cipai
Nuotr. Jei ant jūsų konteinerio jau yra tokio pavyzdžio lipdukas, jis yra paženklintas. Patariama saugoti žymeklį, nes jį nuplėšus arba sugadinus ateityje gali būti skaičiuojami atliekų surinkimo mokesčiai ne už faktinį konteinerių aptarnavimą (pagal žymeklio duomenis), bet maksimalūs.

Asta GVILDIENĖ

Nuo gegužės 13 d. Šakių savivaldybėje atliekų surinkimo ir jų pristatymo į atliekų apdorojimo įrenginius paslaugas pradeda teikti mažiausią paslaugų kainą pasiūliusi UAB „Ecoservice“, kuri...

(Daugiau paskaityti galite balandžio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Marijampolės teritorinės darbo biržos duomenimis, kovą Šakių skyriuje bedarbiai nuo darbingo amžiaus gyventojų sudarė 8,8 proc. Mėnesio pabaigoje rajone registruota 1544 bedarbiai, tarp kurių 46 proc. moterų ir 54 proc. vyrų.

Iš viso praėjusį mėnesį Šakių skyriuje registruoti 175 darbo ieškantys asmenys (30 daugiau nei vasarį). Lyginant su ankstesniu mėnesiu bedarbių padaugėjo nuo 8,7 proc. iki 8,8 proc.
Pirmadienį Šakiuose lankęsis Seimo narys Mantas Adomėnas su meru Edgaru Pilypaičiu bei Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariais aptarė politines šalies aktualijas, nemažai kalbėjo apie pasirengimą artėjantiems Seimo rinkimams.

Tiesa, kol kas neįvardijama, kas galėtų kelti kandidatūras, nes pirmiausiai jos turės būti aptartos TS-LKD tarybos posėdyje. E. Pilypaitis sako, kad kol kas kalbama apie tris galimus žmones, o kitą savaitę bei balandžio 21d. vyksiančiame partijos skyriaus visuotiniame susirinkime jau bus įvardijama ir konkrečiai. TS-LKD rinkimų štabo narys M. Adomėnas patikino, kad Šakiuose, tiksliau, Zanavykų rinkiminėje apygardoje vyksiančius rinkimus mato itin svarbius nacionaliniu mastu ir dėl rezonansinių priežasčių, kodėl ši vieta atsilaisvino, ir apskritai tai bus kregždutė prieš labai intensyvų rinkimų sezoną.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos