baneris leidinys

Savivaldybės Socialinės paramos skyrius informuoja, kad gruodžio 2 d. į rajono sandėlį iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo planuojama pristatyti paramą maisto produktais ir higienos priemonėmis. Paramą gaus 3 tūkst. 223 asmenys.

Šįkart nepasiturintieji turėtų sulaukti net 16 įvairių produktų: avižinių sausainių, greito paruošimo avižų košės, grikių kruopų, keptų pupelių pomidorų padaže, kiaulienos bei vištienos konservų, konservuotos raugintų agurkų sriubos, miltų mišinio blynams, rapsų aliejaus, razinų ir riešutų mišinio, taip pat dantų pastos, dantų šepetėlio, muilo, skalbiklio, šampūno bei dėžutės vienkartinių medicininių kaukių.
papuosimai sakiai
Gintarė MARTINAITIENĖ

Nors adventas prasidės tik sekmadienį, tačiau Lietuvos miestai vis labiau ruošiasi nenumaldomai artėjančiam švenčių maratonui. Kaunas ir Vilnius žaliaskares įžiebs jau šį šeštadienį. Rajone tradiciškai eglutę pirmieji įžiebs gelgaudiškiečiai. Čia šventė suplanuota jau ateinantį penktadienį, gruodžio 3-iąją. O kas ir kada numatoma kitur?

Pasak Gelgaudiškio kultūros centro direktorės Dianos Šležienės, viskas šventėms jau sudėliota ir paruošta, belieka sulaukti starto. O įvairiausių atrakcijų čia suplanuota išties daug. Dvaro prieigose šiais metais bus įžiebta „dvaro ponia“, ją sups 12 parko eglučių, kurias...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 26 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
keliai sudargo sen
Pasak Sudargo seniūnės Ritos Grigaitienės, iki praėjusio šeštadienio, kuomet seniūnijos keliais pravažiavo visureigiai, gruntinis kelias buvo ir pažvyruotas, ir suvažinėtas. Dabar seniūnė nemato prasmės kelią tvarkyti, tvirtina, jog reikia laukti pavasario. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjusį šeštadienį autosporto klubas „4x4 Šakiai“ sukvietė visureigių mėgėjus iš visos Lietuvos į renginį „Turistinis žygis po Zanavykiją“. Nors visureigininkai liko patenkinti renginiu ir mūsų krašto trasomis, tačiau neišvengta incidentų – po 53 ekipažų pasivažinėjimo po Zanavykiją liko sugadinti kai kurie keliai, daugiausiai Slavikų bei Sudargo seniūnijose. Organizatoriai pasižadėjo kelius sutvarkyti pavasarį.

Tokių renginių tikslas, pasak organizatorių, suburti visureigių automobilių vairuotojus į draugišką bendruomenę, skatinti aktyvų poilsį, pasidalinti įspūdžiais ir patirtimi. O šįmet...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 26 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
ziedine sankryza sakiai
Kol kas vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas ant žiedinėse sankryžose stovinčių stulpų derinamas su Susisiekimo ministerija. D. Pavalkio nuotr.


Šakių rajono policijos komisariatas jau ne pirmus metus prašo savivaldybės patobulinti miesto vaizdo stebėjimo sistemą bei įrengti daugiau kamerų.
boulingas jaunimas
Savaitgalį Vytauto Didžiojo universiteto studentai, vadovaujami kraštietės Gustės Žukauskaitės (pirmoje eilėje antra iš dešinės), rengė naują erdvę Atviro jaunimo centro kiemelyje. Prie iniciatyvos, nors ir negausiai, prisidėjo ir Šakių jaunimas. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Kraštietės studentės Gustės Žukauskaitės ir jos bendraminčių draugų studentų iš Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) idėja – po atviru dangumi įrengti boulingą – virto kūnu. Praėjusį savaitgalį net dvi dienas plušėjęs jaunimas savo rankomis įrengė naują erdvę Šakių atviro jaunimo centro kiemelyje.

Idėją, kad nori Šakiuose įrengti boulingą, G. Žukauskaitė su komanda...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 23 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
ekstremaliu situaciju posedis1
Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas, administracijos direktorius Dainius Grincevičius (dešinėje) pirmu klausimu kvietė kalbėti apie nelegalios migracijos grėsmes mūsų rajonui, kadangi savivaldybė ribojasi ir su Kaliningrado sritimi. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Penktadienį vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptartos galimos nelegalių migrantų grėsmės rajonui, Covid-19 pandemijos problemos, kalbėta apie savivaldybės gyventojų perspėjimo sirenų atnaujinimą.

Situacija su Rusija – rami

„Kalbant apie nelegalios migracijos grėsmes, šis klausimas toks avansinis, tokių problemų mūsų rajone kol kas nėra. Be abejo, tokios grėsmės gali atsirasti, jeigu...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 23 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
keturaciai panemuny
Anot Panemunių regioninio parko direktoriaus Mindaugo Janušonio, deja, nelegalūs pasivažinėjimai po parko teritoriją nėra naujiena – dažnai aptinkama transporto priemonių vėžių. Panemunių regioninio parko nuotr.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Prieš kurį laiką surengtos keturratininkų ir motokrosininkų varžybos Klaipėdos rajone nuskambėjo per visą Lietuvą – išvažinėtos ne tik pievos, bet ir upelio, kuriame neršia žuvys, dugnas. Motociklų sporto entuziastai dažnai pridaro žalos regioniniuose parkuose, draustiniuose, miškuose, o ši problema neaplenkia ir Šakių rajono.

Dar spalį Stirbių k. Vėžaičių sen. (Klaipėdos r.) surengtas „Lietuvos Cross Country“ čempionatas. Varžybos surengtos prie Veiviržio upelio likus dviem dienoms iki draudimo gaudyti lašišas ir šlakius. Nors renginys vyko privataus ūkininko pievose, bet...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 23 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
cikana edziulevicius zypliai
Esamam seniūnui Vytautui Andziulevičiui (dešinėje) su buvusiu seniūnijos vadovu Vidu Cikana susikalbėti nepavyko. Menininkas mano, jog jam turėtų būti sudarytos sąlygos kurti viename iš dvaro pastatų, o seniūnas aiškina tik besilaikąs įstatymų. L. Bataitienės nuotr.


Buvusio Lukšių seniūno, skulptoriaus, kūrėjo statusą turinčio menininko Vido Cikanos dirbtuvėlės, esančios Zyplių dvaro parko teritorijoje ir priklausančios Lukšių seniūnijai, lapkričio 11-ąją buvo užrakintos dviem spynomis, kad V. Cikana negalėtų į jas patekti. „Buvau subrandinęs mintį lipdyti Vinco Grybo vaikystės skulptūrą ir tokiu būdu prisidėti paminint Vinco Grybo 130-ąsias gimimo metines. Paaukoti ją. Bet užrakino dirbtuvėles ir net nepaklausė, ar pasiėmiau savo įrankius“, – sakė V. Cikana.

Padėkojo ir išvarė?

„Nustokit niokoję architektūrinį paminklą. Gėda niokotojams“ – tokį plakatą Vidas Cikana prisimena prikalęs prie dvaro durų 1981 metais. Nuo tada...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 23 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos