baneris leidinys

verpecinskaite rupeikaite
Iš kairės: „Varpo“ mokyklos aštuntokės Austėja Verpečinskaitė ir Gintarė Rupeikaitė pačios mėgsta aktyvų laisvalaikį, o paskatintos mokytojos sukūrė maršrutą po Šakius. D. Pavalkio nuotr.

Šakietės, „Varpo“ mokyklos aštuntokės Austėja Verpečinskaitė ir Gintarė Rupeikaitė dar per karantiną vaikščiojimo #walk15 programėlėje sukūrė maršrutą ,,Pažink Zanavykijos sostinę – Šakius“, o mokykla skatina jį išbandyti kiekvieną šakietį ar miesto svečią.
jakavicius socialdemokratai
Vienbalsiai kandidatu į merus patvirtintas skyriaus pirmininkas ir vicemeras Darius Jakavičius dėkojo už pasitikėjimą ir teigė, jog rezultatai rinkimuose priklausys nuo visos komandos susitelkimo. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį trečiadienį į ataskaitinę konferenciją rinkosi Lietuvos socialdemokratų (LSDP) Šakių skyriaus nariai, vienbalsiai sutarę, kad 2023 m. rinkimuose į savivaldybės mero pareigas kandidatu bus skyriaus pirmininkas bei vicemeras Darius Jakavičius. Kaip juokavo skyriaus narė Eglė Dragūnaitytė, „auksinis protas rinkimuose stos prieš sidabrinį balsą“. Socialdemokratai sako sieksiantys išlaikyti savo vertybinį pamatą ir viliasi laimėti rinkimus.

Skyriaus pirmininkas D. Jakavičius džiaugėsi nuveiktais darbais...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 24 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
dviraciu trasas atnaujinimas
Atnaujintą dviračių trasą Gelgaudiškis–Ilguva išbandyti pasišovė tiek Panemunių regioninio parko, tiek Šakių rajono savivaldybės, turizmo atstovai. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Gegužės 19 d. dviračių sporto entuziastai galėjo išbandyti atnaujintą dviračių trasą Gelgaudiškis–Ilguva. Nors vieni dviratininkai, įveikę dviračių trasą, ją gyrė, pasigirdo ir kitokių nuomonių.

Atnaujino trasą etapais

Praėjusio ketvirtadienio rytą negausus būrelis dviračių entuziastų, Panemunių regioninio parko darbuotojai, savivaldybės, Gelgaudiškio, Plokščių, Kriūkų seniūnijų vadovai rinkosi prie Gelgaudiškio bažnyčios. Būtent nuo čia...

(Daugiau paskaityti galite gegužės 24 dienos laikraštyje arba www.pdf.drg.lt)
Trečiadienį Šakių ligoninės salėje į ataskaitinį susirinkimą rinkosi cukralige sergančiųjų klubo „Linelis“ nariai. Klubo nariai ne tik išklausė pirmininkės Birutos Jančaitienės finansinę ir veiklos ataskaitą už 2021 m., bet aptarė ir šių metų planus.

Susirinkimo pradžioje Šakių ligoninės gydytoja endokrinologė Daina Bagdonienė supažindino su naujovėmis, kurios susijusios su medicinos priemonių prieinamumu cukriniu diabetu sergantiems pacientams, šiais metais numatomais priemonių kompensavimo pasikeitimais.
gincas del zemes
Taikos gatvės gyventojai Juozas Masteika ir Danutė Budrevičienė kiekvienas aiškina savo tiesas: Danutės nuomone, kaimynas Juozas savo sklypą perkėlė ant jos žemės, o Juozas tikina, kad sklypo riba liko  toje pačioje vietoje, kur geodeziniais matavimais buvo nustatyta anksčiau. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Du besiribojantys žemės sklypai Kriūkų seniūnijos Joginiškių kaime įžiebė konfliktą tarp jų naudotojų. Danutė Budrevičienė sako, jog Juozas Masteika su savo sklypu „užlipo“ ant jos žemės ir dabar ji neturės galimybės privažiuoti prie ūkinio pastato, ogi Juozas tvirtina, jog žemės sklypo riba toje vietoje buvusi nuo seniai. Nacionalinės žemės tarnybos atstovai tikina, kad nesusitarus kaimynams gali tekti aiškintis ir teismų keliu.
diskusija ts lkd
Seimo nario bei politinio klubo iniciatoriaus (iš kairės) Mindaugo Lingės moderuotoje diskusijoje „Demokratijos gynyba – kur svarbiau: viduje ar išorėje?“ dalyvavo daugeliui tik iš televizijos ekranų puikiai pažįstami žmonės – kraštietė politologė Rima Urbonaitė, Seimo narys Matas Maldeikis bei vidaus reikalų ministrės patarėja Daiva Ulbinaitė. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Prieš nepilną mėnesį startavo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) projektas – politikos klubas su gyvomis diskusijomis už sostinės ribų. Pirmadienį trečioji klubo stotelė buvo Šakiuose, kur savivaldybės posėdžių salėje surengta diskusija „Demokratijos gynyba – kur svarbiau: viduje ar išorėje?“ Netrūko kalbų apie karą, Kiniją, raudonąsias linijas, geležines uždangas ir ne tik. Diskusiją moderavo pats klubo iniciatorius, Seimo narys Mindaugas Lingė, pokalbiui pakvietęs kolegą Seimo narį Matą Maldeikį, kraštietę politologę Rimą Urbonaitę bei vidaus reikalų ministrės patarėją, ilgametę prezidentės Dalios Grybauskaitės bendražygę Daivą Ulbinaitę.
stepaitis r
Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas civilinei saugai Ričardas Stepaitis informavo, kad yra patvirtintas 30-ies kolektyvinės apsaugos statinių sąrašas. Anot jo, šie statiniai nėra slėptuvės nuo bombardavimo, skirti laikinam gyventojų prieglobsčiui. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Gegužės 13 d. Šakių savivaldybėje lankėsi ir Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje dalyvavo savivaldybei naujai paskirtas karo komendantas bei jo pavaduotojas, posėdyje taip pat aptarti kolektyvinės apsaugos statinių sąrašo koregavimo bei miškų gaisrų prevencijos klausimai.
stankevicius seniunai
Anot UAB „Ekonovus“ Tauragės ir Šakių padalinio vadovo Andriaus Stankevičiaus, seniūnai ant prie kapinių stovinčių atliekų rūšiavimo konteinerių turėtų iškabinti kuo tikslesnę informaciją apie tinkamą atliekų rūšiavimą. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Apie atliekų rūšiavimą ir šio proceso svarbą kalbama vis dažniau ir garsiau. Tačiau kapinių atliekos seniūnams vis dar didelis galvos skausmas. Neseniai priimta tvarka gyventojams kapinių atliekas leis dar geriau rūšiuoti. Seniūnų pasitarime dalyvavęs UAB „Ekonovus“ Tauragės ir Šakių padalinio vadovas Andrius Stankevičius priminė aktualias rūšiavimo taisykles.

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos