baneris leidinys

skveras plumpas
Nuotr. Į Šakių miesto skvero rekonstruojamą dalį vis dažniau užsuka gyventojai – čia didžioji dalis darbų jau baigta, nuimtos tvoros, rangovai atlieka paskutinius teritorijos gražinimo darbus.


Į Šakių miesto skvero rekonstruojamąją dalį vis dažniau užsuka smalsūs gyventojai – didžioji dalis darbų jau baigta, dabar įmonė UAB „Šilutės polderiai“ atlieka teritorijos tvarkymo darbus, o skverą nuo pašalaičių praeivių juosusios tvoros jau kuris laikas nuimtos.
andriukaitis ligonineje
Nuotr. Vytenis Povilas Andriukaitis (antras iš kairės) domėjosi Šakių ligoninėje teikiamomis paslaugomis, apžiūrėjo patalpas ir neslėpė, kad „kaip rajone vaizdas išties geras“.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Antradienį Šakiuose viešėjo Europos Sąjungos (ES) komisaras Vytenis Povilas Andriukaitis bei Seimo nariai Julius Sabatauskas ir Juozas Olekas.
policijos pastate
Nuotr. Birutės ir Kęstučio gatvių sankirtoje esančiame senajame Šakių policijos komisariato pastate paliktas šiukšlynas netrukus taps rajono savivaldybės administracijos turtas.

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Balandžio 15 d. Šakių savivaldybės administracija gavo Vyriausybės nutarimą, kad jai netrukus bus perduotas savarankiškoms funkcijoms vykdyti buvęs Šakių policijos komisariato pastatas. Beveik trejus metus it vaiduoklis stovėjęs pastatas vėl turės šeimininką, tik, deja, jam šis pastatas greičiau virs galvos skausmu nei džiaugsmu, kol priims sprendimą dėl tolimesnio jo likimo.
lizaityte akvile
Nuotr. Šakietė Akvilė Ližaitytė įsitikinusi, kad savanoriaudama per metus išmoks daugiau gyvenimiškų dalykų, kurių kiti galbūt neišmoks ir per dešimt metų studijuodami universitetuose.

Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Savaitgalį keletui dienų paviešėti į namus sugrįžo šakietė Akvilė Ližaitytė, po mokyklos baigimo pasirinkusi ne studijas aukštojoje mokykloje, bet savanorystę nedideliame Rumunijos miestelyje Baile Tusnad. Namų pasiilgusi mergina neslėpė jautusi didelį spaudimą dėl tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo, tačiau vis tik priėmė sprendimą eiti savo keliu, o ne pasielgti taip, kaip visi.
mazirskas vytautas
Nuotr. Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonas Vytautas Mazirskas įsitikinęs, kad būtent Jėzaus Kristaus Prisikėlimo stebuklu ir viltimi yra pagrįsta visa krikščionybė.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Apie Gavėnios prasmę, Jėzaus kančią, skubantį žmogų ir jam tenkančius šiandienos iššūkius bei šv. Velykų laukimą kalbamės su Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo parapijos klebonu Vytautu Mazirsku.
darom luksiai
40 tūkst. tonų atliekų, kurias surinko 1,5 mln. gyventojų. Tokiais rezultatais, pasiektais per 12 metų, gali pasigirti visoje Lietuvoje vykstanti akcija „Darom“. Šiemet į visuotinę talką iniciatyvos organizatoriai pakvies balandžio 27-ąją ir prie jos, kaip ir kasmet, prisijungs būrys Šakių rajono gyventojų. Akcijoje ypač noriai dalyvauja moksleiviai bei visuomeninės organizacijos, o į „Darom 2019“ jau planuoja atvykti daugiau nei 600 šakiškių iš 14 rajono seniūnijų.

„Darom 2019“ rūpinsis sveikata: vyks mankštos ir šokiai

Šiųmetinė akcija „Darom“ planuojama su šūkiu „Švari Lietuva – sveiki piliečiai“. Todėl organizatoriai daugiausia dėmesio skirs švarios bei saugios aplinkos svarbai žmonių sveikatai. Akcijos iniciatoriai numatė ne tik tradicinį šalies švarinimą, bet ir įvairias veiklas gryname ore: bėgimą, renkant šiukšles, mankštas, šokius.
azuolo vieta
Nuotr. Šakių miesto Griškabūdžio gatvės 36-to daugiabučio namo gyventojai praėjusią savaitę pranešė aplinkosaugininkams, kad jų namo pirmininkas be leidimo nupjovė šalia namo augusį ąžuolą.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Šakių miesto Griškabūdžio gatvės 36-to daugiabučio namo gyventojai visą savaitę narplioja detektyvą – namo pirmininkas sodelyje prie jų namo nieko neklausęs nupjovė čia augusį ąžuolą. Pirmininkas nesivargino ne tik kaimynų atsiklausti, bet ir atidžiau pasidomėti, ar jis, imdamasis šios akcijos, elgiasi teisiškai.
kiduliu ziedas
Nuotr. Per Kidulius vykstantiems eismo dalyviams gali kilti mažų nesklandumų, kadangi eismas čia vyksta tik viena eismo puse, o ir ta pačia važiuojant reikia išlaviruoti tarp žiedinėje sankryžoje dirbančios UAB „Alkesta“ technikos.

Neseniai rašėme apie įrengiamą žiedinę sankryžą prie Šakių, tačiau darbai vyksta ir Kiduliuose, kur eismas yra intensyvus ir kelias Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas kertasi su keliu Kiduliai–Ramoniškiai. Tad nuo kitų metų į Jurbarką vykstantiems šakiečiams teks pravažiuoti net dvi žiedines sankryžas.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos