baneris leidinys

naumavicius s2
Griškabūdžio seniūnas Saulius Naumavičius klausė, kodėl seniūnai lig šiol privalo pasirašinėti ant kitos įstaigos darbuotojų atostogų prašymų, nors jau daugiau kaip metai socialinės darbuotojos priklauso Šakių socialinių paslaugų centrui. D. Pavalkio nuotr.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Dar pernai liepos 1 d. pasikeitus socialinių darbuotojų darbdaviui, kai jos iš seniūnijų buvo perkeltos į Šakių socialinių paslaugų centrą, darbuotojos be seniūnų pagalbos daugelyje situacijų vis vien neišsiverčia. Seniūnus stebina ir dar vienas dalykas – kodėl ligi šiol jie privalėjo pasirašinėti ant atostogauti susiruošusių socialinių darbuotojų prašymų, nors šios jau daugiau kaip metai priklauso kitai įstaigai, o jie nėra tiesioginiai jų darbdaviai.

Kas atsakingas?

Apie problemas, kurios...

(Daugiau paskaityti galite spalio 15 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
elmyra baljanaite staneviciene
Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 205-os lengvosios pėstininkų kuopos vadė, vyresnioji leitenantė Elmyra Baljanaitė-Stanevičienė atsisveikino su mūsų kraštu, karės karjerą tęs naujoje tarnybos vietoje. D. Pavalkio nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Spalio 11 d. Zanavykų muziejuje gausiai susirinkę kariai savanoriai, šauliai, rezistencinių kovų dalyviai ir tie, kuriems teko pažinti puikią karę, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės 205-os lengvosios pėstininkų kuopos vadę, vyresniąją leitenantę Elmyrą Baljanaitę-Stanevičienę, palydėjo ją į kitą tarnybos vietą ir padėkojo už dvejus metus trukusį vadovavimą kuopai.

Rezistencinėms kovoms atminti

Vadovauti 205-ai kuopai E. Baljanaitė-Stanevičienė buvo...

(Daugiau paskaityti galite spalio 15 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
savivaldos diena
Paminėti Vietos savivaldos dieną rinkosi savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnai bei seniūnaičiai, aktyvesni bendruomenių nariai, kai kurie tarybos nariai. D. Pavalkio nuotr.


Spalio 10-ąją minima Vietos savivaldos diena Šakiuose paminėta išvakarėse. Šakių kultūros centre rinkosi ne tik savivaldybės administracijos darbuotojai, bet ir seniūnai, seniūnaičiai ar tiesiog aktyvūs bendruomenių žmonės, kuriems šiemet išdalinta nemaža krūvelė padėkų.  
konteineriai 2
Šių konteinerių kaimynyste nepatenkinta šalia įsikūrusi neįgaliųjų organizacija bei medicinos įstaigos: šiltuoju metų laiku nuo jų sklinda blogas kvapas, kuris pritraukia muses. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ  

Dar birželio mėnesį Šakių miesto Vytauto g. 17 namo gyventojai bei čia įsikūrusios neįgaliųjų ir trijų medicinos įstaigų darbuotojai kreipėsi į savivaldybę bei tarybos narį Roma Pukinską dėl prie namo įrengtos komunalinių atliekų konteinerių aikštelės, kuri, jų nuomone, neatitinka higienos reikalavimų. Šiame pastate įsikūrusi ir Šakių rajono žmonių su negalia sąjunga, o pastatyti atliekų konteineriai apsunkina privažiavimą prie organizacijos. Pasak savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų vyriausiosios skyriaus specialistės Astos Cikanienės, greičiausiai konteinerių šioje vietoje neliks, tačiau vietos jiems vis dar ieškoma.

Kreipimesi taip pat rašoma, kad...

(Daugiau paskaityti galite spalio 11 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Spalio 1 d. savivaldybės Etikos komisija priėmė sprendimą dėl tarybos nario Valdo Stankūno elgesio.

Į Etikos komisiją rugpjūčio 26 d. dėl tarybos nario išsakytų tikrovės neatitinkančių teiginių kreipėsi administracijos direktoriaus pavaduotojas Redas Juškaitis, kurį papiktino „Draugo“ publikacija „Po opozicijos abejone slepiasi ne tik abejonės“. Minėtoje publikacijoje buvo aprašoma situacija dėl opozicinės frakcijos vardu merui pateikto kreipimosi bei prašymo supažindinti frakcijos narius su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) gautos pažymos turiniu, nes suabejota, ar tikrai administracijos direktoriaus pavaduotojas gali eiti pareigas, būti Viešųjų pirkimų komisijos pirmininku, dirbti su slapta informacija ir pan. Viešai išsakytus teiginius R. Juškaitis vertino kaip šmeižimą.
misko gatve gyventojai
Giedručių kaimo Miško gatvės gyventojai aiškinosi, kodėl staiga buvo persigalvota dėl Miško gatvės asfaltavimo nuo Basanavičiaus gatvės pusės ir numatytas finansavimas perkeltas kitur. D. Pavalkio nuotr.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Spalio 8 d. rajono mero kabinete rinkosi Giedručių kaimo Miško gatvės gyventojai ir atsakingieji savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus specialistai aiškintis, kada Miško gatvės gyventojai sulauks žadėtojo gatvės asfaltavimo, nes prieš gerą mėnesį tarybos nariai priėmė sprendimą didžiąją dalį tam skirtų lėšų perkelti kitur.

Susirinko aiškintis situacijos

Gyventojai, surinkę parašus dar rugsėjo mėnesį, raštiškai kreipėsi į...

(Daugiau paskaityti galite spalio 11 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
sakartvele komadiruotes
Ne vienas šakietis komentavo, kad stebint viešai publikuotas mero nuotraukas susidaro vaizdas, kad savivaldybės delegacija Sakartvele tiesiog atostogavo. E. Pilypaičio Facebook nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Keturių savivaldybės administracijos atstovų komandiruotė į Sakartvelą, rodos, piktina ne tik paprastus miestelėnus, bet ir toje pačioje savivaldybės administracijoje likusius dirbti darbuotojus. Ir gal net ne kiek pati komandiruotė, bet kiek nuotraukos ir įrašai socialiniame tinkle „Facebook“.
Bendruomeniniai šeimos namai, rajone veikiantys apie pusantrų metų, pradeda teikti nemokamą asmeninio asistento paslaugą asmenims, turintiems kompleksinę arba fizinę negalią.

Šią paslaugą įvairiuose susitikimuose pristato ir ja pasinaudoti ragina Bendruomeninių šeimos namų koordinatorė Jurga Raškauskienė. Pasak jos, ši paslauga skirta 16–65 metų asmenims, kaip minėta, turintiems kompleksinę ar fizinę negalią. J. Raškauskienė informavo, kad paslauga asmeniui galėtų būti suteikta iki keturių valandų per dieną, priklausomai nuo poreikio. Tačiau asmeninis asistentas nebus tas žmogus, kuris nudirbs buities darbus, jis padėtų žmogui komunikuoti, susitvarkyti reikalus ligoninėje, savivaldybėje, galbūt palydėtų į koncertą ar pan.

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
78

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos