baneris leidinys

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) antradienį panaikino dar kelių kandidatų savivaldybių tarybų rinkimuose teisinį imunitetą. Tarp jų ir kandidatas į Šakių rajono savivaldybės tarybą.

Bendru sutarimu panaikinta ir Šakių rajone su visuomeniniu rinkimų komitetu „Už Šakių rajono gyventojų ateitį“ kandidatuojančio Vito Skaisgirio neliečiamybė. Jis baudžiamojon atsakomybėn traukiamas dėl vairavimo neblaiviam, kai girtumas viršija 1,5 promilės alkoholio.
Trečiadienį savivaldybės administraciją pasiekė Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) raštas, kuriame pažymėta, kad pažeidimų dėl Gelgaudiškio dvaro nenustatyta, ir kol kas jokių sankcijų nepritaikyta. Žinoma, kaip svarsto rajono meras Edgaras Pilypaitis, neaišku, kaip gali būti ateityje, kai teks atsiskaityti už kitus pasiektus rodiklius, bet šiandien naujienos džiuginančios.

„LVPA įvertino Projekto vykdytojo pateiktus dokumentus ir neturi pagrindo teigti, kad nuomininkas yra atrinktas ne viešai ir ne skaidriai. <...> Atsižvelgiant į tai bei tai, kad Projekto vykdytojas pateikė nuomos sutarties kopiją, Europos Sąjungos finansinės paramos naudojimo pažeidimas nenustatytas“, – rašoma rašte.
kelias sakiai kaunas
Dažnai įvairiuose susirinkimuose gyventojai kelia klausimą, kada bus pradėtas tvarkyti kelio ruožas Šakiai–Zapyškis–Kaunas nuo 32 iki 39 kilometro, apie kurio rekonstrukciją kalbama dar nuo praėjusių metų rudens. Rajono savivaldybės administracijos vadovai sako, kad kantrybės dėl kelio rekonstrukcijos darbų reikės važiuojant į Kauną vairuotojams jau šių metų pavasarį.
cikana liepalotai
Nuotr. Lukšių seniūnas Vidas Cikana, atsižvelgdamas į Liepalotų kaimo gyventojų kreipimąsi, prašo stabdyti aukcioną dėl pastato, kuriame įsikūrusi parduotuvė, pardavimo ir tvirtina, kad šios patalpos reikalingos ir bendruomenės poreikiams.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Sprendimas parduoti Liepalotuose esančias patalpas, kuriose įsikūrusi parduotuvė, sukėlė šio kaimo gyventojų nepasitenkinimą. Lukšių seniūnas Vidas Cikana kreipėsi į...

(Daugiau paskaityti galite vasario 22 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
dabravolskis ataskaita
Nuotr. Pristatęs savo metinės veiklos ataskaitą Gelgaudiškio seniūnas Vincas Dabravolskis aiškino gyventojams, kad per 21-erius jo vadovavimo metus seniūnijoje nuveikta daug darbų, nes kai atėjo dirbti, viskas buvo labai apleista.


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Vasario 19 d. meras, jo pavaduotojas ir Gelgaudiškio seniūnijos seniūnas Vincas Dabravolskis susitiko su seniūnijos gyventojais pristatyti metinių veiklos ataskaitų. Tai jau priešpaskutinis mero ir tarybos veiklos ataskaitų pristatymas seniūnijose, o toks emociškai audringas, koks buvo Gelgaudiškyje, ko gero, ir vienintelis...

Liejosi emocijos

Šįmet apie savo veiklą žmones turi informuoti ir seniūnai. Atrodo, kad...

(Daugiau paskaityti galite vasario 22 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
zakaitis centre
Nuotr. UAB „Teisingi energetikos sprendimai“ projektuotojas Rokas Žakaitis (centre) su Barzdų seniūnijos seniūnu Remigijumi Naujokaičiu aptarė, kur konkrečiai šioje seniūnijoje bus įrengtos konteinerių aikštelės.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Vasario 12 d. rajono seniūnai su Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro (MAATC) atstove ir projektuotoju derino paskutines detales dėl konteinerių aikštelių įrengimo Šakių rajono savivaldybės teritorijoje.
 
Kaip informavo rajono savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Asta Cikanienė...

(Daugiau paskaityti galite vasario 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
ploksciai ataskaita
Nuotr. Kubilių žemės ūkio bendrovės vadovas Alvydas Miliūnas siūlė, kad ateityje rajono biudžeto lėšas skirstant kelių priežiūros programai reikėtų atsižvelgti ir į apkrovas, kurios tenka keliams dėl žemės ūkio sunkiasvorės technikos nuolatinio eismo.  


Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Vasario 14 d. savivaldybės administracijos vadovai vyko į Kriūkus ir Plokščius susitikti su gyventojais ir pristatyti mero bei tarybos metines veiklos ataskaitas. Kaip ir praėjusiais metais, Plokščiuose gyventojai į susitikimą rinkosi gausiai ir kėlė jų seniūnijai aktualius klausimus.

Pirmoji metinę veiklos ataskaitą plokštiečiams pateikė...

(Daugiau paskaityti galite vasario 19 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
lazdauskiene
Nuotr. Staigmeną susirinkusiems pristatė devyniasdešimtmetė skyriaus narė Juzefa Lazdauskienė – pati akomponuodama gitara padainavo porą dainų. Tiesa, su dukros Jūratės pritarimu. O prieš tai svečius apdovanojo ir savo megztomis kojinėmis.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Šeštadienį į visuotinį susirinkimą rinkosi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Šakių skyriaus nariai. Nors susirinkimas ne rinkiminis, pasidžiaugta, kad jame gausiai dalyvavo partiečiai, tradiciškai susitikime apsilankė ir nemažas būrys svečių. Didžiausias dėmesys susitikimo metu skirtas ne tik artėjantiems rinkimams, bet ir bendrai Europos Sąjungos bei Lietuvos situacijos apžvalgai.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos