meras spauda
Nuotr. „Tikrai prie seniūnijos nemačiau eilių ar prašymais, kuriuos reikėtų priimti, mojuojančių žmonių“, – spaudos konferencijos metu kalbėjo meras Edgaras Pilypaitis. 


Gintarė MARTINAITIENĖ

Opus, nuolat įvairiuose susitikimuose diskutuojamas klausimas – seniūnijų pertvarka. Ar išimtis patvirtina taisyklę, ar ne, kalbėta ir spaudos konferencijos metu praėjusią savaitę. Mat prieš Rugsėjo 1-ąją po seniūnijas važinėjęs rajono meras Edgaras Pilypaitis ir be įspėjimo užsukęs į Žvirgždaičius, seniūnijoje apskritai rado tik vieną žmogų – žemės ūkio specialistę. Tai kur tie visi, nuolat seniūnijoje besilankantys žmonės? – retoriškai teiravosi rajono vadovas.
seniunai ks
Nuotr. Lekėčių seniūnui Ričardui Krikštolaičiui (kairėje), kaip puikiai besitvarkančiam seniūnui, buvo negailėta pagyros žodžių iš administracijos, o Kudirkos Naumiesčio seniūną Algirdą Stankevičių neramina numatytas darbuotojų mažinimas seniūnijoje.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Seniūnų pasitarime rugsėjo 5 d. vyravo dvejopos nuotaikos: vienų labai liūdnos, kitų – darbinės. Susirinkę seniūnai išsakė savo problemas ir skaudulius.
Trečiadienį savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis ir administracijos direktorius Dainius Grincevičius pasisemti gerosios patirties, pasidalinti savąja vyko Pasvalio rajono savivaldybę.

Pasak rajono vadovo, jau anksčiau neformalioje aplinkoje buvo bendrauta su Jurbarko savivaldybės administracijos vadovais, neseniai panašaus pobūdžio susitikimus meras kartu su savo pavaduotoju Bernardinu Petru Vainiumi turėjo ir su kaimyninių Marijampolės ir Vilkaviškio savivaldybių vadovais. Šįkart pasirinktas Pasvalys, iš kurio kilęs ir administracijos direktorius.
Rugsėjo 4 d. Vyriausioji rinkimų komisija nusprendė patenkinti Šakių rajono savivaldybės tarybos narės Violetos Simonavičienės rašytinį prašymą atsistatydinti ir pripažinti tarybos nario įgaliojimus nutrūkusius prieš terminą.

V. Simonavičienė, į tarybą išrinkta pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) iškeltų kandidatų sąrašą, atsisakė tarybos narės mandato, nes nuo rugpjūčio 21 d. dirba mero Edgaro Pilypaičio patarėja. Vietoj V. Simonavičienės taryboje dirbs ir artimiausiame posėdyje (rugsėjo 29 d.) prisieks TS-LKD iškelta kandidatė Rasita Grincevičienė, administracijos direktoriaus Dainiaus Grincevičiaus žmona.
kaminas griskabudis
Nuotr. Jau šiandien griūvantis, avarinės būklės kaminas turėtų būti demontuotas ir sprendžiama, ką su juo daryti toliau.

Griškabūdžio gimnazijoje ekstremalus įvykis – griūva 25 m aukščio kaminas. Kaip informavo gimnazijos administracija, dėl gresiančio pavojaus gyvybei bei sveikatai rugsėjo 7 ir 8 dienomis ugdymo įstaigoje pamokos nevyksta, nedirba nei mokytojai, nei aptarnaujantis personalas.
aleksa
Nuotr. Dar prieš trejus metus Mantas Aleksa kentė dėl antsvorio (nuotrauka kairėje, kur jis su savo mama), tačiau tik dėl savo paties ryžtingo nusiteikimo dabar atrodo lyg kitas žmogus.


Šiandien vis daugiau jaunų žmonių susiduria su antsvorio problema. Šakietis Mantas Aleksa – vienas tokių. 1,82 m ūgio 23-ejų metų vaikinas dar prieš trejus metus kentė dėl antsvorio. Vaikinas svėrė dvigubai tiek, kiek dabar – 130 kg. Tačiau suėmė jautį už ragų ir per metus atsikratė 70 kg – daugiau nei pusės savo kūno svorio. Nors buvo puolęs ir į kraštutinumus, dabar jaučia sveikatos pagerėjimą ir teigia: ,,Storų ir laimingų žmonių nebūna.“
aiksteles savukaitiene
Nuotr. Savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistai (iš kairės) Laima Savukaitienė, Antanas Grigaitis svarstymui pateikė preliminarų planą, kuriame numatė prie daugiabučių namų papildomai įrengti vietų automobilių statymui, tik ne visi tokiu pasiūlymu liko patenkinti.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Jau trečią kartą V. Kudirkos gatvės daugiabučių namų gyventojai ir savivaldybės atstovai susirinkę diskutuoja dėl automobilių aikštelių įrengimo. Po paskutinio susitikimo, įvykusio rugpjūčio 22 d., lyg ir sukirto visi rankomis, bet nutrūko vadžios ir vėl iš pradžios. Rugpjūčio 29 d. susitikimo metu prieita prie išvados, kad pirmiausia reikia susitarti pačioms bendrijoms, kuriuo keliu eiti.
skvere projektui
Nuotr. Rajono vadovams ir Regioninės plėtros skyriaus specialistams teks atsakyti į daug klausimų, pateiktų būsimų rangovų.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Miesto skveras vis dažniau atsiduria po didinamuoju žiniasklaidos ir visuomenės stiklu. Taip atsitiko ir praėjusią savaitę, kai čia rajono vadovai, Regioninės plėtros skyriaus specialistai susitiko su būsimais Šakių miesto skvero rangovais. Šie pateikė daugybę jiems iškilusių klausimų, tačiau į juos atsakymų nesulaukė, nes aiškiau atsakyti galėjęs Regioninė plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas atostogavo. Rajono valdžiai teko išgirsti ir apie kitas skvero problemas.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos