baneris leidinys

Praėjusį ketvirtadienį bei šeštadienį Šakių „Vytis“ sužaidė dvejas rungtynes prieš Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, tačiau abu kartus pasipriešinti varžovui neįstengė.

„Vytis“ rungtynių metu namuose iššvaistė solidų pranašumą ir po permainingos kovos 76:89 (18:9, 27:20, 20:31, 11:29) turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą.
Šakių „Vytis“ „7bet-NKL“ po pralaimėjimų serijos sužaidė dar dvejas rungtynes, tačiau pelnė tik vieną pergalę.

Praėjusį ketvirtadienį vykusiose rungtynėse svečiuose „Vyčio“ krepšininkai užtikrintai 89:78 (23:18, 25:15, 21:20, 20:25) nugalėjo Vilniaus „Perlas Energija“ krepšininkus.
vytas mickus 1
Vytas Dielininkaitis čempionu tapo klasikinio kultūrizmo Naujoko bei Vyrų figūros kategorijose. Asmeninio archyvo  nuotr.


Lapkričio 7 d. Prienuose vyko Baltijos kultūrizmo čempionatas, kuriame puikius rezultatus ir vėl pademonstravo šakietis sportininkas Vytas Dielininkaitis.
Be lyderių žaidusi „Vyčio“ komanda „7bet-NKL“ rungtynėse patyrė dar du pralaimėjimus.

Praėjusį ketvirtadienį be Aurelijaus Pukelio, Šarūno Vingelio, Pauliaus Beliavičiaus ir Marijaus Užupio pagalbos besivertęs Šakių „Vytis“ išvykos rungtynėse 81:97 (19:17, 23:23, 22:22, 17:35) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ krepšininkų pranašumą.
dielininkaitis austrijoje
Šakietis Vytas Dielininkaitis čempionu tapo „Performance“ kategorijoje ir pripažįsta, kad kol kas tai aukščiausias ir išties saldus jo pasiekimas. Organizatorių nuotr.


Praėjusį savaitgalį Šteiro mieste surengtame Austrijos NABBA čempionate puikiai sekėsi Lietuvos atletams, tarp kurių ir du medaliais pasipuošę šakiečiai.
Nors „Vyčio“ gretas papildė naujokas, prie komandos ir vėl prisijungė ankstesnės savaitės naudingiausias lygos žaidėjas Aurelijus Pukelis, tačiau gerų rezultatų tai neatnešė – į sąskaitą „Vytis“ įsirašė du pralaimėjimus.
 
Spalio 28 d. „Vyčio“ komanda „7bet-NKL“ išvykos rungtynėse 66:78 (17:21, 23:20, 13:20, 13:17) turėjo pripažinti „Gargždų“ krepšininkų pranašumą.
fortuna jaunimas medaliai
Su treneriu Rimantu  Simokaičiu sidabro medalį iškovojęs Kajus Gabrielius Čižauskas (viduryje) ir bronzos medaliu pasipuošęs Lukas Abraitis. „Fortūnos“ nuotr.

Savaitgalį Pasaulio štangos spaudimo čempionate puikiai pasirodė Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai, kurie medalius iškovojo ne tik veteranų, bet ir jaunių grupėje. Iš viso čempionate dalyvavo 750 sportininkų iš 35 pasaulio šalių.
3x3 meksika
Šakių „Vytis-Gulbelė“ laimėjo ne tik piniginį 5 tūkst. dolerių prizą, bet ir kelialapį į 3x3 Pasaulio turo etapą. Organizatorių nuotr.


Permėje vykusiame 3x3 turnyre sėkmingai pasirodė Šakių „Vytis-Gulbelė“.

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos