baneris leidinys

Spalio 5 d. autosporto klubas „4x4 Šakiai“ sukvietė visureigių entuziastus iš visos Lietuvos, jie šiais metais varžėsi dėl Lukšių seniūnijos taurės. Viena taurė liko Šakiuose, kita iškeliavo į Palangą.

Jau nuo ankstyvo šeštadienio ryto Zyplių dvare vienas po kito ėmė rinktis visureigiai. Iš viso renginyje dalyvavo 43 ekipažai iš Telšių, Palangos, Šilutės, Kauno, Jurbarko, Pasvalio, Vilniaus, Alytaus, Vilkaviškio, Šilalės, Tauragės, Kazlų Rūdos. Kaip ir kasmet, renginio dalyviai galėjo varžytis turizmo ir standartinėje klasėse: 23 ekipažai pasirinko turizmo, 20 standartinę. Beje, varžybose dalyvavo keturi ekipažai, dalyvaujantys respublikiniame Lietuvos rally raid čempionate „4x4 perimetras“.
saudymo varzybos apdovanojimai
Šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus  šaudymo centre vykusiose šaudymo varžybose nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei laikraščio „Draugas“ prizais. Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre vyko šaudymo entuziastų varžybos, o varžybų nugalėtojai išvyko apdovanoti laikraščio „Draugas“ prizais – metinėmis prenumeratomis.
zalgiris
Sporto varžybos neretai mus išveja iš namų. Baruose transliuojamas sportas gyvai atveria galimybes įsijausti į sporto aistruolio gyvenimą. Be šios galimybės yra dar ir viena - internetinės transliacijos. Čia gali būti pasiekiamas net Kauno Žalgiris tiesiogiai.

Kauno Žalgiris tiesiogiai - kitokios galimybės

Tie, kurie buvo linkę įsivaizduoti, jog krepšinio varžybos gali būti stebimos tik baruose, namų aplinkoje, tikrai stipriai klysta. Krepšinio varžybos realiai visada gali kelti naujas, praeityje niekad nepatirtas emocijas. Ši sporto šaka gyvai jau nebe pirmus metus yra rodoma įvairiose internetinėse platformose. Kai norima minimas galimybes paversti aiškiau apčiuopiama tikrove, tai nesunku padaryti vos per akimirką.
vytis startas
Ketvirtadienį Šakių „Vytis“ įtikinama pergale pradėjo 2019–2020m. sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje, o šeštadienį namuose turėjo pripažinti Marijampolės “Sūduvos-Mantingos“ pranašumą.

Pirmąsias sezono rungtynes „Vytis“ žaidė namie, tad prieš rungtynes krepšininkai sulaukė ir rajono valdžios dėmesio. Padėkomis bei simbolinėmis dovanomis rajono meras Edgaras Pilypaitis apdovanojo puikius rezultatus Europos vyrų 3x3 čempionate demonstravusius „Gulbelės“ komandos prizininkus Marijų Užupį, Aurelijų Pukelį, Šarūną Vingelį ir Paulių Beliavičių. Rajono vadovas pasidžiaugė,
Rugsėjo 28 d., Šiauliuose vyko jau trečiasis Europos grappling čempionatas, šįkart pritraukęs 326 dalyvius ir būrį žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Čempionate buvo išdalinta 158 komplektai medalių ir 4 absoliutaus čempiono diržai.

Šakių džiudžitso ir kobudo sporto klubui „Ošimas“ bei Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro dziudo rinktinei atstovavo 11 sportininkų, iš kurių 10 iškovojo prizines vietas. Pirmąsias vietas iškovojo Ieva Smirnovaitė, Ieva Ėringytė, Marius Juočiūnas. Antri buvo Ariana Šuopytė, Jurita Janušytė, Viltė Merkevičiūtė, Modestas Merkevičius. Trečias vietas pelnė Vakarė Eidukaitytė, Ignas Žekonis, Vygaudas Kaušius. Sportininkus varžyboms paruošė sporto klubo prezidentas ir treneris Vytautas Smirnovas.
Čempionate puikiai pasirodė ir Šakių sporto klubui „Audra“ atstovaujanti Aida Vasiliauskaitė, kuri šiuo metu mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje. Ji NoGi svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojo pergalę ir pasipuošė aukso medaliu. Merginų NoGi absoliučioje svorio kategorijoje liko antra. Beje, Gi svorio kategorijoje iki  69 kg Aida tapo ne tik pirmos vietos nugalėtoja. Ji merginų grupėje įveikusi priešininkes tapo absoliučia nugalėtoja ir iškovojo Europos grappling imtynių čempionės diržą.

„Draugo“ inf.
bagdonavicius v
Vilius Bagdonavičius savaitgalį vykusiame Lietuvos jaunių asmeniniame badmintono čempionate iškovojo tris pirmas vietas trijose skirtingose kategorijose. K. Navicko badmintono akademijos nuotr.

Buvęs Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro auklėtinis, badmintono žaidėjas 15-metis Vilius Bagdanavičius nuo rugsėjo mokslus tęsia jau ne rajone, bet Kaune. Ir ne tik mokosi, bet ir toliau treniruojasi bei skina pergales.
sakiu taure apdovanojimai
Šakiečiams skirtose varžybose buvo užsiregistravę 39 dalyviai, tačiau lietaus nepabūgo ir dėl įvairių apdovanojimų skirtingose amžiaus grupėse kovojo 19 entuziastų. Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį Šakiuose pirmą kartą surengtos tik šakiečiams skirtos dviračių varžybos, o Plokščiuose finišavo paskutinysis (aštuntasis) „Lietuvos plento taurės“ etapas. Tiesa, oras dviratininkų nelepino, tad neišvengta ir traumų.
Šakių „Gulbelės“ komanda pratęsė sėkmingą pasirodymą FIBA „Challenger“ serijos turnyruose ir sekmadienį Seule (Pietų Korėja) iškovojo antrąją vietą. Turnyro finale geriausia Lietuvos 3x3 ekipa 18:21 nusileido antrąją vietą pasauliniame reitinge užimančiai Limano komandai iš Serbijos.

Už patekimą į finalą „Gulbelė“ gavo 10 tūkst. JAV dolerių ir kelialapį į „Masters“ serijos turnyrą Nandzinge (Kinija), kuris vyks spalio 12–13 dienomis.