Rugsėjo 2 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko sporto šventė, kurioje dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių nuo aštuonerių iki 55-erių metų. Jie jėgas išbandė keturiose sporto rungtyse. Organizatoriai džiaugėsi dalyvių gausa ir vylėsi, kad šventė taps tradicine, organizuojama kiekvieno rugsėjo pirmąjį šeštadienį.

Pasak JKSC direktorės pavaduotojos Rimos Mozūraitienės, sporto šventės tikslas skatinti fiziškai aktyvų rajono gyventojų ir miesto svečių laisvalaikio praleidimą pasirenkant priimtiniausią ir patraukliausią bendravimo formą – sportą. Ji džiaugiasi, kad renginys sulaukė didžiulio dalyvių dėmesio.
kartingai
Nuotr. Dėl „Šakių taurės“ susikovė 19 dalyvių, o ant nugalėtojų pakylos lipo (iš kairės): Haroldas Šiuika, Darius Maciulevičius, Modestas Valtys.


Pirmąjį rudens sekmadienį Smalininkų kartodrome gaudė mažųjų „formulių“ varikliai. Čia vyko Lietuvos kartingo federacijos čempionato V etapas ir kartingo varžybos „Šakių Taurė 2017“ .
Trimis naujais krepšininkais pasipildžiusi Šakių „Vyčio“ komanda pirmadienį didžiausiame Baltijos šalyse sporto klube „VS-Fitness“ pradėjo pasiruošimą naujam sezonui.

Kaip skelbia „bcvytis.lt“ internetinė svetainė, pirmoje treniruotėje kartu su jau anksčiau sutartis sudariusiais krepšininkais sportavo ir šviežutėliai komandos naujokai – aštuoniolikmečių rinktinės narys 190 cm ūgio gynėjas Julius Daugėla, per žingsnį nuo dalyvavimo šioje rinktinėje likęs 200 cm ūgio šakietis Justas Sakalauskas ir septynerius metus LKL klubuose žaidęs 28-erių metų 205 cm ūgio Lukas Brazdauskis.
radzinevicius
G. Drešerytės nuotr.: Griškabūdiečio Lino Radzinevičiaus sugautas laimikis – 2,705 kg karpis, kurio užkietėjęs žvejys kantriai laukė dvi paras.


Rugpjūčio 25–27 d. Valiulių tvenkinyje vyko karpiavimo varžybos, kuriose savo laimikio – karpio laukė 13 žvejų. Varžybų nugalėtoju tapo griškabūdietis Linas Radzinevičius, sugavęs laimikį – 2,705 kg karpį.
domeika ignas
Nuotr. „Autoplius.lt Fast Lap“ čempionate tik šiais metais debiutavęs Ignas Domeika pademonstravo meistriškumą ir iškovojo vieną iš čempionato karūnų.

Praėjusį savaitgalį finišavo „Autoplius.lt Fast Lap“ lenktynės ir baigėsi 2017 metų sezonas.  Keturiems greičiausiems „Wolf Race“ lenktynininkams įteiktos Lietuvos čempionų karūnos. Viena jų papuošė ir šakiečio Igno Domeikos galvą.
naktinis krepsinis
Nuotr. Ir šiais metais naktinis krepšinis sulaukė didžiulio tiek žiūrovų, tiek dalyvių dėmesio.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį šeštadienį prie Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro buvo išties sportiška atmosfera. Čia jau trečiąkart suorganizuotas tradicija tampantis naktinis krepšinis „3x3“.
Rugpjūčio 15 d. Girėnuose, Valiulių paplūdimyje, vyko tradicinės mažojo triatlono vyrų varžybos, dar pernai atgaivintos po ilgos pertraukos. Tačiau organizatoriai apgailestauja, kad į šią vyrišką charakterį ugdančią ir ištvermės reikalaujančią sporto šaką retai įsijungia jaunimas.

Iš viso varžybose dalyvauti buvo užsiregistravę aštuoni, o jėgas varžybų dieną išbandė šeši dalyviai. Veteranų grupėje neatsirado nė vieno dalyvio. Dalyviai ežere plaukė 400 m, 15 km distanciją važiavo dviračiu ir 6 km bėgo ežero pakrantėmis.
Jaunimo grupėje, kaip ir pernai, nepralenkiamas buvo Marius Pavalkis, antras liko Donatas Matuza, trečią vietą užėmė Evaldas Jakas.
sakiai nights
Nuotr. Dar dieną prasidėję važiavimai vyko maždaug iki vidurnakčio ir pritraukė nemažą būrį smalsuolių.


Rugpjūčio 12 d. Šakiuose bene pirmą kartą suorganizuotas naktinis slalomas „Šakiai nights“, pritraukęs ne tik didžiulį būrį dalyvių, bet ir daug žiūrovų. Tiesa, renginio organizatorius liepalotiškis Gytis Matusevičius sako, jog tai turbūt sunkiausios jo organizuotos varžybos, ir apgailestauja, kad nepavyko išvengti klaidų.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos