baneris leidinys

pratuseviciusLaikraščio „Draugas“ 45 numeryje buvo publikuotas straipsnis „Šakietis Albinas negali susitaikyti su netvarka“. Jame A. Pratusevičius atvirai išsakė savo nepasitenkiną dėl Šakių seniūnijoje vyraujančios netvarkos. Į tokius pamąstymus redakcija sulaukė kito šakiečio pastabų.

Nuotr. Šakietis Albinas Pratusevičius negali susitaikyti su netvarka.

Norėdami išlikti objektyvūs, negalime nepaviešinti šakiečio, nepanorusio, kad jo vardas būtų žinomas, pastabų į minėtame straipsnyje A. Pratusevičiaus išsakytas mintis. Šis šakietis pasidžiaugė, kad A. Pratusevičius rūpinasi Šakių miesto grožiu. Tačiau apgailestavo dėl pono Albino subjektyvaus vertinimo, kurį išsakant žiniasklaidai nebuvo atsižvelgta į daugelį niuansų. „Labai gaila ir nemalonu, kad A. Pratusevičius neįsigilinęs lygina savo 20 arų sodybėlę su 24 ha Šakių seniūnijos plotu. Tiesą pasakius, yra žmonių, kurie, neįvertinę šalia esančiojo darbo ir pastangų, lengvai numoja ranka. Džiaugiuosi, kad A. Pratusevičiaus sodybėlėje nušienauta pieva, kad jis sugeba sau pasiruošti karališkus pietus, kad gali apsiskalbti, bet tai yra kiekvieno asmeninis reikalas“,- dėstė nuomonę anonimas. Jis ragino A. Pratusevičių būti tolerantišku kitiems. Be to, pataria: „Jeigu jūs jau toks tvarkingas, tai žinokite, kad Šakių seniūnija, man atrodo, ir kiekvienas miesto gyventojas, Jums pasakytų ačiū, jeigu Jūs prisidėtumėte prie miesto tvarkymo, ne tik kritikuodamas kitų nelengvą darbą, bet, kaip priklauso miesto gyventojui, ir savo jėgomis. Pone A. Pratusevičiau, jeigu jau kaimynystėje stovintis privatus namas Jums kelia nerimą, paimkite dalgį ir padėkite kaimynams, tuomet tikrai įsitikinsime, kad Jūs norite padėti ir pasižymite tvarkingumu“.
 
Pasak anonimo, reikia džiaugtis švariu miestu: gėlės žydi, žolė nušienauta, sugrėbta, išvežta. Švenčių dienomis retas miestas taip pasipuošia. Kiekvienas gyvenantis čia ar pravažiuojantis džiaugiasi gražiu, nuotaiką pataisančiu miestu ir nuoširdžiai dėkoja už tai seniūnui.

„Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos