baneris leidinys

zuklePraėjusį savaitgalį rajono ir ne tik žvejai mėgėjai tarpusavyje varžėsi komercinėse poledinės žūklės varžybose. Geriausiai pasirodžiusieji buvo apdovanoti specialiais prizais.

Tradiciškai paskutinį žiemos mėnesį Šakių rajone Juozas Delnevičius organizuoja poledinės žūklės varžybas. Šios varžybos sulaukia daugelio ne tik Šakių, bet ir Jurbarko, Marijampolės, Kauno ir Vilniaus žvejų susidomėjimo. Šiemet ant Ritinių tvenkinio organizuotose varžybose tarpusavyje varžėsi net 60 žvejų. Iš jų buvo surinkta 600 litų startinio mokesčio, kuris buvo išdalytas prizinių vietų laimėtojams.

Atskirai buvo vertinami vaikai ir suaugusieji. Vaikų grupėje varžėsi šeši mažieji žvejai. Daugiausiai žuvies sužvejojusiam Šarūnui Mozūraičiui atiteko pirmoji vieta. Antras liko Vygantas Luckus, o trečias - Aretas Bezuglovas.
 
Suaugusiųjų grupėje nepralenkiamas buvo Vytautas Unguvaitis, kuris sužvejojo 1 kg 906 g žuvies. Antroji vieta atiteko Arvydui Snieganui, trečioji – marijampoliečiui Giedriui Šalaševičiui. Tarp suaugusiųjų ketvirtas liko Kęstutis Unguvaitis, penktas – Arūnas Gudiškis.

Šiose varžybose didžiausią žuvį sužvejojo G. Šalaševičius iš Marijampolės. Mažiausią laimikį, kurio net nėjo pasverti elektroninėmis svarstyklėmis, sugavo vaikų grupės žvejys mėgėjas A. Bezuglovas.

Tradiciškai vyko ledo gręžimo varžytuvės. Rekordiškai daug ekečių per vieną minutę išgręžė Rolandas Jesevičius. Jis pusės metro storio ledą išgręžė net septynis kartus.

Visi rungčių laimėtojai buvo apdovanoti piniginiais prizais, taurėmis ir diplomais. Varžybų organizatoriai pagerbė ir varžybose dalyvavusius senjorus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos