baneris leidinys

Vasario 16 dieną Kidulių pagrindinės mokyklos stadione vyko, jau tradiciniu tapęs, futbolo turnyras ant sniego, kuriame iš devynių užsiregistravusių komandų dalyvavo keturios.

Nacionalinė mėgėjų futbolo lyga suorganizavo jau antrąjį žiemos futbolo turnyrą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jame norą dalyvauti buvo pareiškusios devynios komandos, bet renginio dieną dėl įmonės „Detavita“ įsteigtos taurės kovojo keturios. Tai „Smalininkai“, „Kiduliai“, „Vulkanas“ ir Kauno „Extreem“.

Varžybos vyko vieno rato sistema ir buvo žaidžiami trys turai. Kovoje tarp Kauno „Extreem“ ir „Smalininkų“ stipresni pasirodė pastarieji, laimėję rezultatu 3:1. „Vulkano“ komanda rezultatu 1:0 iškovojo pergalę prieš „Kidulius“. Vėliau jie rezultatu 2:0 laimėjo kovą ir prieš Kauno „Extreem“. Kiduliečių ir smalininkiečių susitikimas rezultatu 1:0 baigėsi pastarųjų pergale. Trečiajame ture lygiosiomis baigėsi varžybos tarp „Kidulių“ ir Kauno „Extreem“ futbolo komandų. Tokia pati buvo ir „Vulkano“ ir „Smalininkų“ komandų varžybų baigtis.
 
Susumavus varžybų rezultatus, „Vulkano“ ir ,,Smalininkų” komandos surinko po 7 taškus, o „Extrreem“ ir ,,Kiduliai” po 1. Suskaičiavus įmuštų ir praleistų įvarčių santykį, komandos turnyrinėje lentelėje išsidėstė taip: pirmieji – „Smalininkai“, antrieji – „Vulkanas“, tretieji – „Kiduliai“, ketvirtieji – „Extreem“. Pernai metų žiemos turnyrą buvo laimėję „Vulkano“ vyrai.

Komandų žaidėjai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais, po apdovanojimų visų laukė atsipalaidavimas pirtyje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos