baneris leidinys

Gegužės 31 – birželio 3 d. Slavikų pagrindinėje mokykloje lankėsi septyni mokytojai iš Turkijos, Balikesir miesto, Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi mokyklos. Tai jau antrasis vizitas įgyvendinant projektą „Bendravimas ir konfliktų sprendimo būdai“.  
 
Turkų susitikimas su Slavikų pagrindinės mokyklos bendruomene prasidėjo ekskursija po mokyklą. Po to jie stebėjo keletą Slavikų pagrindinės mokyklos mokytojų pamokų. Lygindami jas su darbu savo mokykloje, kur klasėse yra apie 30 mokinių, mokytojai iš Turkijos pastebėjo, kad mūsų mokiniai yra aktyvesni, dėl mažo mokinių skaičiaus klasėse turi daugiau galimybių dirbti komandose, diskutuoti.

Kartu su 8 klasės mokinais svečiai dalyvavo dailės projekte – ant vieno iš mokyklos pastatų  sienos paliko prisiminimą – turkišką motyvą. Ne mažesnį nei tapyba įspūdį jiems paliko ir mokyklos dramos būrelio vaidinimas apie meilę.

Slavikų pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę dalyvauti angliškoje – turkiškoje – lietuviškoje pamokoje, kurioje kolegos iš Turkijos pristatė savo šalį, surengė viktoriną. Turkai ir lietuviai pamokė vieni kitus susipažinimo frazių, dainų.

Mokytojos R. Konteikienė ir S. Mikelionienė pasistengė, kad svečiai pamatytų kuo daugiau gražiausių Lietuvos vietovių – supažindino su Zyplių dvaru, Panemunės, Raudonės ir Trakų pilimis, Nida, Kernavės piliakalniais. Daug kolegų pasigėrėjimo atodūsių sulaukė Nemunas, žalia gamta, grynas oras, ko svečiai pasigenda savo mieste.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos