baneris leidinys

gaisras silvenu
Antradienio popietę Šilvėnų k. (Plokščių sen.) sodyboje kilo gaisras, kurio metu liepsnos visiškai suniokojo medinį gyvenamąjį namą. Šakių PGT nuotr.


Pirmąją pavasario savaitę rajone pasipylė gaisrai – degė ir namas, ir ūkinis pastatas.
 
Kovo 3 d. apie 15 val. Plokščių sen. Šilvėnų k. degė individualus gyvenamasis namas. Gaisras buvo pastebėtas, kai ugnis jau buvo gerokai įsisiautėjusi viduje, nes gyventojų namie nebuvo, o sodyba yra vienkiemyje, artimų kaimynų nėra.

Atvykus gelbėtojams, medinis namas jau degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Gaisro metu sudegė gyvenamasis medinis namas ir priblokuoti prie jo du priestatai. Sudegė name buvę namų apyvokos daiktai. Tačiau ugniagesiams pavyko nuo liepsnų išgelbėti dar tris pagalbinius pastatus. Gaisras kilo dėl elektros įrangos gedimo.

Kitą dieną gaisras kilo Barzdų miestelio Mokyklos g., kur užsidegė ūkio paskirties pastatai. Kai atvyko gaisrinė, ūkiniame pastate ugnis jau buvo įsisiautėjusi. Pusė pastato mūrinė, kita pusė buvo  medinė, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu išdegė 0,5 t šieno, apdegė 10 kv. m stogo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos