Pirmasis apskrities pareigūnų sąskrydis

Praėjusį savaitgalį pirmą kartą prie Vilkaviškio rajone esančio Vištyčio ežero įvyko Marijampolės apskrities policijos darbuotojų ir jų šeimos narių sąskrydis. Jame dalyvavo apie du šimtai dalyvių iš Marijampolės, Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Jurbarko rajonų  policijos komisariatų. Draugiškose varžytuvėse šakiečiai iškovojo garbingą antrąją vietą.  

Sąskrydis buvo organizuojamas pirmą kartą, siekiant skatinti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau Marijampolės aps. VPK) darbuotojų glaudesnį bendradarbiavimą, bendravimą neformalioje aplinkoje. Svečių teisėmis jame dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Pagėgių ir Lazdijų rinktinės jungtinė komanda, Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros darbuotojai.

Susirinkusiųjų į sąskrydį laukė nemažai linksmų, fiziškai nesunkių, labiau žaismingų sportinių rungčių ir estafečių: estafetėje su maišu geriausiai sekėsi Marijampolės, Vilkaviškio ir Kalvarijos komandoms. Vilkaviškiečiai nugalėjo rungtyje „Vandens kibiras“, Kalvarijos pareigūnai buvo geriausi bėgančio tinklininko estafetėje, greičiausiais „slidininkais“ pripažinta pasieniečių komanda. Geriausiai visose rungtyse pasirodę Marijampolės apskrities policijos komisariato pareigūnai iškovojo garbingą pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė šakiečiai, trečioji atiteko vilkaviškiečiams.

Pirmą kartą sąskrydin susirinkusius pareigūnus pasveikino šventės šeimininkas Marijampolės aps. VPK viršininkas Skirmantas Andriušis, VSAT Lazdijų rinktinės vadas Virginijus Raugalė, Marijampolės apylinkės vyriausiasis prokuroras Rimas Bradūnas bei Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip kovoti prieš žiaurų elgesį su gyvūnais?

klausimelis 04 26Mindaugas iš Zapyškio:

Nepriklausomai, kur laikomas šuo, ant grandinės ar voljere, reikia jam sudaryti sąlygas. Nelaikyčiau žiauriu elgesiu su gyvūnu, jei jis ant grandinės gali lakstyti po visą kiemą. Kartais grandinė gali suteikt šuniui daugiau laisvės nei gyvenimas voljere. Manau, ir dabar yra numatytos pakankamai griežtos bausmės kovai prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, nes, kiek žinau, yra ir baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimo bausmė.

klausimelis 04 26 2

Lina iš Šakių:

Manau, kad pririšti šunį prie grandinės nėra blogai, bet tokie įvykiai, kai norima jais atsikratyti itin žiauriais būdais, yra netoleruotini. Jei jau nėra galimybės ar noro laikyti šuns ar katės, galima kreiptis į gyvūnų globos įstaigas, bet ne kažkur išvežt ir atsikratyt. Manau, kad už žiaurų elgesį su gyvūnu bauda nuo 200 iki 1 tūkst. eurų jau būtų žmogui bausmė.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.