baneris leidinys

gulbelePraėjusį penktadienį įvyko baigiamasis nuotaikingo žaidimo „Kius kius kius į Šakius...“, kurį organizavo UAB „Gulbelė“, renginys, kuriame buvo paskelbti žaidimo rezultatai ir apdovanoti prizinių vietų laimėtojai.

Nuotr. Jauniausia antrosios vietos laimėtoja Algimantė Dunaitytė buvo apdovanota 50 Lt „Senukų“ kuponu.

Pasak UAB „Gulbelė“ vadybininkės Vaidos Blekaitytės, šiuo žaidimu buvo norima ne tik pristatyti naująsias spalvotas bandelių pakuotes, bet ir suteikti galimybę pasireikšti kūrybingiems mūsų kraštiečiams, pratęsiant iš vaikystės žinomo eilėraštuko „Kius kius kius į Šakius pyragėlių pirkti...“ versiją. Kadangi laimėtojai buvo atrenkami pagal kūrybinius kriterijus, jame galėjo dalyvauti visi, net ir įmonės darbuotojai.

Kaip teigė V.Blekaitytė, pagrindiniai žaidimo tikslai buvo skatinti mūsų kraštiečių kūrybingumą ir aktyvumą, pristatyti naują „Gulbelės kepyklėlės“ prekinį ženklą „Kius kius kius į Šakius...“ ir garsinti Šakių miestą bei skanius Zanavykų krašto tautinio paveldo gaminius už rajono ribų.
 
UAB „Gulbelė“ direktorius Arūnas Tarnauskas nuoširdžiai pasidžiaugė, kad žaidime dalyvavo tiek daug žmonių ir ne tik iš Šakių, bet ir iš Vilkaviškio, Marijampolės, Kalvarijos, Jurbarko rajonų. Komisijai, kurią sudarė Ona Jasinskienė, Aurelija Baužaitė, Birutė Danielienė,  Janina Dėdinienė ir Vaida Blekaitytė, buvo pateikti net 207 eilėraštukai. Išties buvo nelengva išrinkti gražiausius.

Pagrindinį prizą ir pirmąją vietą laimėjo Onutė Jasaitienė iš Alvito. Jai įteiktas kuponas - dviems asmenims poilsis savaitgalį Druskininkuose.

Antrąsias vietas laimėjo Jurgita Sprindžiūnienė, Janina Marcinkevičienė ir Algimantė Dunaitytė. Joms įteikti 50 Lt kuponai, apsipirkti bet kurioje „Senukų“ atstovybėje.

Trečiąsias vietas laimėjo Zita Jakubynienė, Danutė Matusaitė, Arena Martinkevičienė, Irena Bieliūnienė ir Teresė Karūnaitienė. Joms įteikti „Gulbelės kepyklėlės“ krepšeliai su  kepiniais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos