Šv. Kalėdos – stebuklų metas!

kaledos_vaikams„Dar niekad aplink mane nebuvo tiek daug nuostabių žmonių, nustebinusių savo gerumu ir užsidegimu išpildyti kuo daugiau vaikų norų, - atviravo VO „Gelbėkit vaikus“ Šakių skyriaus pirmininkė ir vaikų dienos centro vadovė Jūratė Arštikaitienė. - Iš tiesų, Šv. Kalėdos - stebuklų metas. Tuo šiais metais turėjau galimybę įsitikinti.“

Nuotr. Teta Danguolė iš Vilniaus dovanojo vaikams nuostabią šventinę popietę.

Pasak J.Arštikaitienės, norėtųsi, kad ne tik per didžiąsias metų šventes pildytųsi mūsų svajonės ir norai, kad ne tik prieš Šv.Kalėdas darytume gerus darbus. Gyvenimas pasidarytų daug gražesnis, jei kiekviena diena būtų Kalėdos, kai atleidžiame ir dėkojame, kai mylime ir dovanojame.
 
Didele nelaukta staigmena Šakių vaikų dienos centrą lankantiems vaikams tapo kirpėjos Dianos Šiugždienės dovana – nemokamai apsikirpti ir susišukuoti prieš Šv.Kalėdų šventę. „Tokias akcijas ši kirpėja vykdė prieš keletą metų, - prisiminimais dalijosi Vaikų dienos centro vadovė. – Kurį laiką kalėdinė dvasia buvo prigesusi, tačiau šiemet ir vėl įsiplieskė – popietėje su kirpėja D.Šiugždiene dalyvavę vaikai gavo dovanų  kuponus nemokamai apsikirpti jos kirpykloje.

Dar vienas netikėtas įvykis, ne mažiau nustebinęs J.Arštikaitienę ir Dienos centro vaikus – vilnietės senjoros Danguolės, prieš 5 – 7 metus savanoriavusios VO „Gelbėkit vaikus“, skambutis, kuriuo ji informavo, kad pervedė pinigų vaikų naujametinei šventei surengti. Tad prieš pat Naujuosius metus, gruodžio 28 dieną, Dienos centre skambėjo linksmi vaikų balsai, rinkosi jų tėveliai kartu su mažesniaisiais broliukais ir sesutėmis. Pasak J.Arštikaitienės, renginio pradžioje netikėtai  į duris pasibeldė Kalėdų senelis, kuris norėjo įsitikinti, ar tetos Danguolės dovanos mus pasiekė laiku. Įsitikinęs, kad šventė pačiame įkarštyje, senelis išskubėjo pas kitus stebuklų laukiančius vaikus, o Dienos centro auklėtiniai visus renginio dalyvius džiugino eilėraščiais, šokiais, dainelėmis, mįslėmis, vaišinosi saldumynais ir dėkojo visiems, kurie jiems suteikė tiek nuostabių džiaugsmo  akimirkų, prisidėjo prie galimybės po pamokų laiką praleisti Dienos centre.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.