Dalyvavo konferencijoje Seime

Trečiadienį Seime vyko savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų įkūrimo 25-mečio paminėjimui skirta konferencija.
 
Šiame renginyje dalyvavo savivaldybių kontrolieriai, merai ir kontrolės komitetų pirmininkai. Šakių rajono savivaldybei konferencijoje atstovavo savivaldybės kontrolierė Asta Domeikienė bei Kontrolės komiteto pirmininkas Mindaugas Tarnauskas.

Renginio pradžioje savo sveikinimus perdavė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius bei Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Valentinas Bukauskas. Apie savivaldybių kontrolės ir audito raidą kalbėjo savivaldybių kontrolierių asociacijos prezidentas Juozas Vaičiulis.
 
Konferencijoje dalyvavo nemažai pranešėjų iš užsienio. EURORAI (Europos regionų išorės audito institucijų organizacija) prezidentas iš Austrijos Klaus P. Behnke skaitė pranešimą apie Europos regionų išorės auditų institucijų veiklą. Lenkijos auditorių rūmų prezidentė G. Vrubleskaja kalbėjo apie Lenkijos regionų auditų rūmų darbinę veiklą ir patirtį savivaldoje. Norvegas Per Olav Nilsen pristatė Norvegijos savivaldybių kontrolierių asociacijos patirtį audituojant savivaldybes.

Vėliau vyko kontrolės ir audito tarnybų darbuotojų pagerbimas. A. Domeikienė už atsakingą ir rezultatyvų darbą gavo padėką iš Audito komiteto pirmininkės Jolitos Vaickienės.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.