Į Ukrainą – dar viena pagalbos siunta

parama ukr1
Prie nugabentų transporto priemonių (iš kairės) – Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik, buvęs meras Edgaras Pilypaitis ir šakietis Antanas Albrektas. J. Melnik nuotr.

Praėjusią savaitę Slobožansko gyvenvietę pasiekė dar viena pagalbos siunta – nugabenti du automobiliai, medikamentai, kojinės.
 
Kaip jau skelbėme anksčiau, dar vieną krovininį automobilį skyrė savivaldybės taryba, o greitosios pagalbos automobilį padovanojo ir Nacionalinis vėžio institutas. Transporto priemones į karo niokojamą šalį nuvairavo ne pirmą kartą šį kilnų darbą atliekantis šakietis Antanas Albrektas bei buvęs meras Edgaras Pilypaitis. Kartu su automobiliais ukrainiečius pasiekė ir humanitarinis krovinys – medikamentai, kuriuos padėjo surinkti Šakių ligoninė, Šakių viešosios bibliotekos inicijuotos akcijos metu surinktos vilnonės kojinės.

„Dar smagiau ir prasmingiau pasijunti, kai pasienio punkte pamatai ne vieną panašios labdaros siuntą. Tas nenutrūkstamas materialinės pagalbos ir moralinės paramos srautas yra mūsų pergalės laidas!“ – mintimis socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi E. Pilypaitis, o už pagalbą, paramą bei sutelktumą dėkojo ir partnerių Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.