Į Ukrainą – dar viena pagalbos siunta

parama ukr1
Prie nugabentų transporto priemonių (iš kairės) – Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik, buvęs meras Edgaras Pilypaitis ir šakietis Antanas Albrektas. J. Melnik nuotr.

Praėjusią savaitę Slobožansko gyvenvietę pasiekė dar viena pagalbos siunta – nugabenti du automobiliai, medikamentai, kojinės.
 
Kaip jau skelbėme anksčiau, dar vieną krovininį automobilį skyrė savivaldybės taryba, o greitosios pagalbos automobilį padovanojo ir Nacionalinis vėžio institutas. Transporto priemones į karo niokojamą šalį nuvairavo ne pirmą kartą šį kilnų darbą atliekantis šakietis Antanas Albrektas bei buvęs meras Edgaras Pilypaitis. Kartu su automobiliais ukrainiečius pasiekė ir humanitarinis krovinys – medikamentai, kuriuos padėjo surinkti Šakių ligoninė, Šakių viešosios bibliotekos inicijuotos akcijos metu surinktos vilnonės kojinės.

„Dar smagiau ir prasmingiau pasijunti, kai pasienio punkte pamatai ne vieną panašios labdaros siuntą. Tas nenutrūkstamas materialinės pagalbos ir moralinės paramos srautas yra mūsų pergalės laidas!“ – mintimis socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi E. Pilypaitis, o už pagalbą, paramą bei sutelktumą dėkojo ir partnerių Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.