Į Ukrainą – dar viena pagalbos siunta

parama ukr1
Prie nugabentų transporto priemonių (iš kairės) – Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik, buvęs meras Edgaras Pilypaitis ir šakietis Antanas Albrektas. J. Melnik nuotr.

Praėjusią savaitę Slobožansko gyvenvietę pasiekė dar viena pagalbos siunta – nugabenti du automobiliai, medikamentai, kojinės.
 
Kaip jau skelbėme anksčiau, dar vieną krovininį automobilį skyrė savivaldybės taryba, o greitosios pagalbos automobilį padovanojo ir Nacionalinis vėžio institutas. Transporto priemones į karo niokojamą šalį nuvairavo ne pirmą kartą šį kilnų darbą atliekantis šakietis Antanas Albrektas bei buvęs meras Edgaras Pilypaitis. Kartu su automobiliais ukrainiečius pasiekė ir humanitarinis krovinys – medikamentai, kuriuos padėjo surinkti Šakių ligoninė, Šakių viešosios bibliotekos inicijuotos akcijos metu surinktos vilnonės kojinės.

„Dar smagiau ir prasmingiau pasijunti, kai pasienio punkte pamatai ne vieną panašios labdaros siuntą. Tas nenutrūkstamas materialinės pagalbos ir moralinės paramos srautas yra mūsų pergalės laidas!“ – mintimis socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi E. Pilypaitis, o už pagalbą, paramą bei sutelktumą dėkojo ir partnerių Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.