Rajono sportininkai iš Panevėžio grįžo su komandinėmis taurėmis

Kovo 18 d. Panevėžyje vyko Lietuvos atvirosios grappling Gi/NoGi taurės pirmenybės, kuriose tarp bemaž 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei Lenkijos, Latvijos ir Estijos rungėsi ir Šakių rajono jaunieji sportininkai.

Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo didelis būrys sportininkų, pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose Gi (su kimono) disciplinoje iškovojo Rūta Kulikauskaitė, Nedas Šilkauskas, Jokūbas Smirnovas, Emilis Šimoliūnas, Mantas Jasevičius, Džiugas Bakšys. Antrųjų vietų laimėtojais tapo Paulina Smirnovaitė, Karina Kardauskaitė, Joris Grybas, Laimutis Stonkus, Dovydas Buikus. Trečiosios vietos atiteko Nojui Leveckiui ir Danieliui Onusaičiui. Disciplinoje No/Gi (be kimono) skirtingose svorio kategorijose pirmąją vietą iškovojo Dž. Bakšys. Antrąsias vietas užėmė P. Smirnovaitė, K. Kardauskaitė, N. Šilkauskas, D. Onusaitis, D. Buikus, trečiųjų vietų laimėtojais tapo Viltė Bakšytė, J. Smirnovas, E. Šimoliūnas, M. Jasevičius.
 
Komandinėje įskaitoje tiek mergaitės, tiek berniukai iškovojo antrąsias vietas.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Varžybose savo jėgas išbandė ir trečiosios vietos komandinę taurę parsivežė sporto klubo „Ošimas“ sportininkai, treniruojami klubo prezidento Vytauto Smirnovo. Disciplinoje su kimono pirmą vietą iškovojo Ariana Šuopytė, antrąsias vietas užėmė Vakaris Rudokas, Jurita Janušytė, Audrius Antanavičius, trečiąsias vietas pelnė Sandra Bacevičiūtė ir Regimantas Onusaitis. Disciplinoje be kimono pirmąją vietą taip pat pelnė A. Šuopytė, antrąsas vietas laimėjo V. Rudokas, J, Janušytė, R. Onusaitis, o trečia buvo S. Bacevičiūtė.

„Draugo” inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.