Sezoną atidarė Lenkijoje

vytas jurga
Sėkmingu sezono startu džiaugiasi medaliais pasipuošę kraštiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį savaitgalį tarptautinėse fitneso varžybose Lenkijoje tarp gausaus būrio sportininkų iš įvairių Europos šalių startavo šakiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Abiem sportininkams tai buvo pirmasis ir gana sėkmingas sezono startas.
 
„Tikslai pasiekti, lūkesčiai viršyti, važiuojam toliau“, – po varžybų savo socialinio tinklo paskyroje rašė V. Dielininkaitis, dėkojęs už sveikinimus ir palaikymą.

Jis 34–40 m. amžiaus grupėje kategorijoje „Classic physics category master“ užėmė penktą vietą, o „Open“ kategorijoje iškovojo trečią vietą.

J. Misiukevičienė „Open wellness“ kategorijoje „Pro qualify“ turnyre užėmė penktą vietą.

Pasak V. Dielininkaičio, tokio rezultato jis net nesitikėjęs, tad pergalės skonis dar malonesnis. Visgi pripažįsta, kad pasiruošimas nebuvo lengvas. Tačiau nė vienas sportininkas, sako jis, varžyboms nepasiruošia nepajutęs nuovargio ar jėgų nebuvimo – ypač šiame sporte tai natūralus procesas.

Tad vos grįžę iš Latvijos, ketvirtadienį abu kraštiečiai sportininkai su „Rino Team“ komanda  išvyko į „Olympia Amateur“ varžybas Ispanijoje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.