Iš čempionato – su apdovanojimų gausa

Balandžio 14–16 d. Radviliškyje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos. Pergales šiame čempionate skynė ir sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Per pirmas dvi dienas čempionate startavo septyni Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.
 
Jaunių grupėje Viltė Bakšinskaitė užėmė antrą vietą, Jaunimo grupėje ji buvo trečia. Rugilė Murauskaitė Jaunių grupėje užėmė penktą vietą, Jaunimo grupėje – pirmą. Jaunimo amžiaus grupėje „Fortūnos“ sportininkės pelnė antros vietos komandinę taurę. Jaunimo amžiaus grupėje čempionato nugalėtoju tapo ir Lukas Plaušinaitis.

Moterų amžiaus grupėje debiutavo ir iškart čempionės titulą pelnė Ilona Kairaitytė. Oksana Rimkienė pirmą vietą iškovojo tarp Veteranių ir trečią vietą Open amžiaus grupėje. Ji tapo absoliučia nugalėtoja pirmoje Veteranių amžiaus grupėje. Giedrė Vidžiūnienė dukart tapo vicečempione ir užėmė antrą vietą absoliučioje Veteranių įskaitoje. Šioje amžiaus grupėje sportininkės iškovojo pirmos vietos komandinę taurę, o Open amžiaus grupėje moterys laimėjo trečios vietos komandinę taurę. Veteranų amžiaus grupėje antrą vietą laimėjo klubo sportininkas Vidmantas Baublys.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.