Rajono gyventojams – dar viena paslauga

Nuo rugpjūčio 1 d.  Šakių socialinių paslaugų centras pradėjo teikti naują nemokamą paslaugą – rajono gyventojų pavėžėjimą į gydymo įstaigą ir atgal.

Pirmame pavėžėjimo etape nuo rugpjūčio 1 d. paslaugos teikiamos pacientams, kuriems reikia atlikti hemodializę ar transplantaciją, jie bus pavėžėjami iki artimiausios gydymo įstaigos. Antrame etape nuo spalio 1 d. paslauga bus teikiama 75-erių metų ir vyresniems bei  socialiai pažeidžiamiems asmenims, trečiame etape nuo lapkričio 1d. – neįgaliesiems.
 
Pavėžėjimo paslaugą galima užsisakyti dviem būdais – per gydytoją ir tiesiogiai trumpuoju telefono numeriu 1808.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.