„Klevelio“ auklėtiniai – trečiosios vietos laimėtojai

klevelio sveikuoliaiKovo 2 d. Šiaulių miesto lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre prasidėjo konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ zoninis etapas, kuriame varžėsi ikimokyklinukai.

Nuotr. Lopšelio-darželio „Klevelis“ auklėtiniai konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etape užėmė trečiąją vietą.

Konkurse dalyvavo ir Šakių rajono vaikų lopšelio-darželio „Klevelis“ auklėtiniai. Jie konkurso II etape pelnė garbingą trečiąją vietą. Iš viso etape varžėsi 14 ikimokyklinio amžiaus vaikų komandų. Konkurse vaikai atlieka ne tik fizines užduotis, bet ir tokias, kurios reikalauja teorinių žinių.

Kitomis dienomis konkurse varžysis mokyklinio amžiaus vaikai, tarp kurių yra ir Griškabūdžio, Lukšių Vinco Grybo gimnazijų bei Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai. Trečiasis (respublikinis) etapas bus vykdomas iki balandžio 30 d.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.