Rajone – jau trys šimtukai!

Nacionalinio egzaminų centro direktorės įsakymu pirmadienį buvo paskelbti anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių valstybinių brandos egzaminų rezultatai.

Džiugi žinia, jog vienas Lukšių Vinco Grybo gimnazijos bei du Šakių „Žiburio“ gimnazijos abiturientai, laikę anglų kalbos egzaminą, surinko po 100 taškų. Iš viso šį egzaminą laikė 231 mokinys. Deja, yra ir neišlaikiusių – du Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos abiturientai bei vienas eksternas. Į egzaminą neatvyko du lukšiečiai. Valstybinio anglų kalbos egzamino neišlaikiusių rajono vidurkis 1,31 proc., Lietuvos mastu – 2,1 proc.

Vokiečių kalbos valstybinį brandos egzaminą laikė penki „Žiburio“ gimnazijos abiturientai. Visi išlaikė, tačiau nė vienas nesurinko 100 taškų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.