Svečiavosi Atvirame jaunimo centre

Atvirame jaunimo centre (AJC) prie Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centro lankėsi Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariai kartu su jaunimo reikalų koordinatore Loreta Rutkauskiene bei Vilkaviškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Gudeliauskienė.

Svečius domino atviras darbas su jaunimu, kokios AJC teikiamos paslaugos jaunimui. Susitikime diskutuota, kaip jaunus žmones pritraukti ateiti į AJC, kokius metodus taikyti. Svečiai buvo supažindinti su rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamu projektu „Saugok sveikatą, kol jaunas!“, AJC organizuojamomis veiklomis, renginiais jaunimui. Svečiai apžiūrėjo naujai suremontuotas centro patalpas.
 
Nutarta ateityje trims Marijampolės apskrities savivaldybėms bendradarbiauti keičiantis gerąja patirtimi bei įgyvendinant bendrus regioninius projektus.

Spalio mėnesį vykusioje metinėje Lietuvos savivaldybių jaunimo reikalų koordinatorių konferencijoje, kurią organizavo Jaunimo reikalų departamentas, rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė pristatė rajono savivaldybės gerąją patirtį, teikiant socialines  paslaugas rajono jaunimui.

Diskusijoje dalyvavo mero pavaduotojas, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Edgaras Pilypaitis, D. Jurgutienė, AJC jaunimo darbuotoja Gintarė Grockytė bei Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorius Martinas Eimutis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.