Spalio mėnesio saugaus eismo kontrolė

Spalio mėnesį policijos pareigūnai vykdo respublikines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones, pagal kurias bus tikrinami eismo dalyviai keliuose.
 
Spalio 1–18 d. vyksta atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo tamsiuoju paros metu kontrolė. Spalio 5–11 d. vyksta autobusų ir krovininių automobilių kontrolė. Tai Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuota prevencinė priemonė, vykdoma daugelyje Europos šalių. Taip pat vyks važiavimo greičio kontrolė.

Spalio 16–18 d.  ketinama tikrinti transporto priemonių vairuotojų girtumą. Spalio 19–25 d.  bus vykdoma saugos diržų, šalmų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi kontrolė, naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant kontrolė.

Spalio 26–lapkričio 1 d. bus vykdoma važiavimo greičio kontrolė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.