Sodo namelis virto pelenų krūva

gaisras sodeSpalio19 d. apie 13 val. ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Gelgaudiškyje Sodų gatvėje dega sodo namelis.

Nuotr. Medinis sodo namelis Gelgaudiškyje sudegė su visais jame buvusiais namų apyvokos daiktais.
 
Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą, namelis jau degė atvira liepsna. Sodo namelio šeimininkė yra mirusi, tačiau nameliu naudojosi ją prižiūrėjusi moteris, Gelgaudiškio gyventoja G. B. Medinis sodo namelis ir prie jo pristatytas priestatas sudegė su jame buvusiais visais namų apyvokos daiktais bei ten stovėjusiu dviračiu. Nuo ko kilo gaisras, šiuo metu aiškinamasi, tačiau neatmetama versija, jog tai galėjo būti tyčinis padegimas. Šakių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.