Kriminalai (2016-07-19)

Dingo
Liepos 14 d. Griškabūdžio gyventojas (55 m.) policijai pranešė, kad apie 21 val. iš namų išėjo sūnus (16 m.) ir negrįžo. Iki šiol jo buvimo vieta nežinoma.

Liepos 17 d. policijai pranešta, kad iš VšĮ Šakių vaikų globos namai liepos 16 d. apie 15 val. išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (18 m.). Šiuo metu jo buvimo vieta nežinoma.

Pavogė
Liepos 14 d. gautas Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaimo gyventojo (65 m.) pranešimas, kad apie 19 val. pastebėjo, jog įsibrauta į jo sodyboje esantį ūkinį pastatą, iš kur dingo narvelyje laikytas triušis. Triušio narvelis buvo užkabintas metaliniu kabliuku. Nuostolis 30 eurų.
 
Liepos 17 d. moteris policijai pranešė, kad sugrįžusi į motinos namus Kudirkos Naumiesčio seniūnijos Bajoraičių kaime pastebėjo, jog iš kieme buvusios nerakintos, tentu apdengtos jai priklausančios priekabos yra dingę maisto produktai, buitinės prekės, alkoholiniai gėrimai, plaukų priežiūros priemonės, jai priklausantis moteriškas dviratis ir kiti daiktai. Nuostolis tikslinamas.

Smurtavo
Liepos 16 d. apie 23 val. Lukšiuose, savo namuose, prieš moterį (43 m. ) smurtavo buvęs sutuoktinis (37 m.).

Sumušė
Liepos 17 d. gautas vaikino pranešimas, kad apie 2 val. nakties Lekėčiuose vykusiame Mėlynių festivalyje jį sumušė iš matymo žinomi asmenys, kurių buvo apie 10. Nukentėjusiam sulaužyti akiniai. Nuostolis 150 eurų.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.