Kriminalai (2023-08-29)

Padegė
Rugpjūčio 26 d. 0.01 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas vyro (gim. 1981 m.) pranešimas, kad rugpjūčio 25 d. apie 23.55 val. Šakių sen. Striūpų k. Žaliojoje g. į jo namo teritoriją atėjo du nepažįstami vyrai ir padegė dekoratyvinį augalą. Patirta apie 100 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Avarija
Rugpjūčio 26 d. apie 19 val. Griškabūdžio sen. Degutinės k. Liepų g. automobilį „Skoda“ vairavo ir nuo važiuojamosios kelio dalies nuvažiavo, trenkėsi į elektros stulpą neblaivus, teisės vairuoti šią transporto priemonę neturintis vyras (gim. 2002 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,76 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.