Nuo tarnybos nušalintas girtas nuotoliu dirbęs policijos pareigūnas


Kaip skelbia policijos departamentas, vasario 12 d. 13 val. 30 min. Šakių rajono policijos komisariato (PK) pareigūnui (gim. 1980 m.), tarnybos metu dirbančiam nuotoliu namuose, nustatytas 1,82 prom. girtumas. Pareigūnas nušalintas nuo tarnybos. Dėl įvykio atliekamas tarnybinis patikrinimas.

Pasak Šakių rajono PK viršininko Aušrio Kvederevičiaus, tai patyręs darbuotojas, turintis didesnę nei 23-ejų metų darbo policijoje patirtį. Dirbęs Kazlų Rūdos bei Šakių policijos komisariatuose, nuo 2021 m. birželio mėn. paskirtas Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininku.

„Tai darbštus, aktyvus, mėgstamas kolegų pareigūnas. Per savo visą tarnybą skatintas 19 kartų: žinybiniais ženklais, padėkomis ir piniginėmis premijomis. Galiojančių drausminių nuobaudų pastaraisiais metais nebuvo skirta“, – tvirtino A. Kvederevičius pridurdamas, kad kol vyksta tarnybinis patikrinimas, anksti kalbėti apie pareigūnui gresiančią nuobaudą.

„Nuobaudos tikrai nesiryžčiau prognozuoti. Aš nepamenu panašaus atvejo savo praktikoje, t. y. neblaivumo vertinimo dirbant namuose. Kitais, bent šiek tiek panašiais atvejais Lietuvos policijos pozicija buvo griežta. Pareigūnas šiuo metu yra nušalintas nuo tarnybos iki tarnybinio patikrinimo pabaigos“, – kalbėjo A. Kvederevičius. 

Anot jo, tarnybinis patikrinimas gali trukti apie penkias savaites. 

„Be abejo, tokį pareigūno elgesį vertinu labai blogai, kaip ir bet kurios kitos srities apsvaigusį darbuotoją darbo vietoje. Su darbu tai niekaip nesuderinama. Per pastaruosius 10 metų pats tiesiogiai nesusidūriau su tokiu atveju. Esu girdėjęs apie panašius atvejus tiek, kiek mes visi girdėjome šalies spaudoje“, – pirmadienio ryte kalbėjo Šakių r. policijos komisariato viršininkas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.