Gyvenimą keičiantys veiksniai

skambinasBalandžio 15 d. į Šakius trumpam užsukęs šokėjas Saulius Skambinas ieškojo inovatyvių ir verslių žmonių. Garsus vyras dalino patarimus, kaip būti sėkmingu žmogumi.

Nuotr. Šokėjas Saulius Skambinas pasidalino savo sėkmės istorija.

S. Skambinas – kūrybiška ir versli asmenybė. Atradęs save šokyje, tuo neapsiribojo. Greitas gyvenimo tempas jį privertė susimąstyti apie sveikatą. Todėl išbandęs sveikatingumo produktus, siūlė juos išbandyti šakiečiams, jungtis prie kompanijos ir pradėti savo verslą.
 
„Jeigu jums patinka toks gyvenimas, kokį gyvenate, ta veikla, kuria užsiimate, tai okei, bet jeigu jūs norite pakilti į kitą lygį – tiek finansinį, tiek psichologinį, – reikia keisti gyvenimą. Man yra svarbus produktas, bet gavau pasiūlymą užsidirbti, įsijungti į kompaniją, kuri investuoja į žmogų: vyksta mokymai, kelionės“, – sako S. Skambinas. Pasak jo, svarbiausia verslo sėkmei yra tinkamų partnerių turėjimas, kurie privalėtų būti geros reputacijos, turintys tokias pačias vertybes, finansiškai patikimi, turintys patirties ir savo istoriją.

„Aš supratau vieną dalyką. Jeigu gyvenime nori ko nors pasiekti – būk šalia sėkmingų žmonių. Todėl aš noriu eiti šalia tokių žmonių, kurie realiai yra sėkmingi. Noriu pažinti, kuo jie kvėpuoja. Jei jūs visada esate tarp sėkmingų žmonių, jūs auginat save. Jeigu sėkmės trūksta, einam pas sėkminguosius, su jais lengviau...“, – įsitikinęs S. Skambinas.

Kiek realiai sudomino šakiečius šis pasiūlymas? „Iš gyvenimo reikia imti viską“ – sakė vienas pozityviai nusiteikęs klausytojas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.