Šakiečiai dalyvavo Lietuvos agronomų sąjungos suvažiavime

agronomaiLiepos 15 d. Babtuose (Kauno r.) vykusiame XXX Lietuvos agronomų sąjungos (LAS) suvažiavimas dalyvavo Šakių agronomų asociacijos vadovas Romas Pukinskas bei vienuolika asociacijos narių.

„Mano ūkis“ nuotr.: Garbės nario nominacija bendrovės „Šaka” agronomui, bendrovės „Valjona” vadovui Jonui Valaičiui (dešinėje) įteikia vienas iš LAS atkūrėjų Pranas Dailidė.

LAS Šakių skyriaus pirmininkas R. Pukinskas pasakojo, kad suvažiavimas prasidėjo ąžuolo, skirto LAS įkūrimo 95-osioms metinėms įamžinti, sodinimu. Kadangi renginys buvo jubiliejinis, buvo prisimintos Lietuvos agronomijos ištakos, kurios siekia 1919 m., kuomet buvo surengtas pirmasis agronomų suvažiavimas, jame dalyvavo 27 agronomai su Aleksandru Stulginskiu priešakyje. Suvažiavimo metu vyko konferencija „Dirvožemis ateities kartoms“.
 
Graži tradicija, prasidėjusi nuo 2007 metų, – labiausiai pasižymėję agronomai nominuojami Garbės nario nominacijai. Iš viso tokių agronomų jau per trisdešimt.

Šiemet šis garbingas vardas buvo suteiktas dar penkiems agronomams, iš jų ir dviem šakiečiams: bendrovės „Šaka” agronomui, bendrovės „Valjona“ vadovui Jonui Valaičiui ir Voniškių ŽŪB vadovui Henrikui Braškiui.

LAS sąjungos pirmininkė Giedrė Butkienė pasidžiaugė aktyviai veikiančiais Šakių ir kitais Lietuvos agronomų asociacijos skyriais.

LAS tikslas – skatinti ir koordinuoti agronomų profesinį bendradarbiavimą bei kūrybinę veiklą, atstovauti ir ginti narių interesus. LAS veikloje dalyvauja šiek tiek per 370 aktyvių narių iš 22 šalies rajonų, liepos 15 d. jų gretas papildė dar 21 naujas narys. Suvažiavime iš viso dalyvavo 125 dalyviai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.