baneris leidinys

angelai kukarske
Nuotr. Zanavykų muziejaus kolektyvas Kukarskės senelių globos namų bendruomenei dovanojo šventę – kūrybinę popietę, kurios metu kiekvienas galėjo pasijusti savo angelo kūrėju.


Kovo 6 d.  Zanavykų muziejaus kolektyvas jungėsi prie projekto „100 gerų darbų Lietuvai“ ir Kukarskės senelių globos namuose organizavo kūrybines dirbtuves „Angelo sparno  palytėti“. Akcijos metu kvepėjo arbata, UAB „Gulbelė“ atstovė Lina Tarnauskienė visus vaišino ką tik iškeptais sausainukais, vyko dvasingi pokalbiai apie būtį, gerumą, namų ilgesį, simboliniais raštais pasipuošė medinės angelų skulptūrėlės.
 
Kiekvienas žmogus potencialiai gali apsilankyti muziejuje, tačiau ne visi turi tokią galimybę, todėl muziejus padarė išimtį ir jo darbuotojai atvyko į senelių globos namus. Ir ne tuščiomis, o su angelų skulptūrėlėmis.

Angelai minimi daugelyje legendų ir tikrų istorijų. Jie visur vaizduojami kaip labai mielos žmogiškos būtybės, dažniausiai vaikų pavidalo, tik apdovanotos sparnais. Šiandien angelas – nemirtingumo, dorybės, meilės ir gerumo simbolis. Ne veltui sakoma, kad žmogus žmogui gali būti kaip angelas, kaip apsauga, gerų minčių nešėjas ir artimo širdies globėjas.  

Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė sako, kad smagu dalintis gerumu, kitu kampu pažiūrėti į šeimos vertybes, nepamiršti senų vienišų žmonių.

„Su kokiu susikaupimu jie margino angelų skulptūrėles tradiciniais zanavykiškais raštais ir simboliais, kaip kruopščiai rinko spalvas! Tai palietė ne tik jų, bet ir mūsų širdis, – atviravo R. Vasaitienė. – Čia galėtų apsilankyti daugiau įmonių ir organizacijų. Finansų juk daug nereikia. Svarbu parodytas dėmesys ir meilė. Globos namų gyventojai svečiuose laukia kiekvieno.“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos