baneris leidinys

gaudenePraėjusį savaitgalį Vilniuje toliau tęsėsi respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai 2010“ finalas.  Jame puikiai pasirodė rajono atstovai ir į namus parsivežė du diplomus.

Duetų grupėje Šakių rajonui atstovavo gelgaudiškietis Edgaras Pilypaitis. Jis dainavo su Radviliškio kultūros centro direktoriumi Romualdu Juzukoniu. Vyriškių pasirodymas buvo įvertintas pirmojo laipsnio diplomu. E. Pilypačiui šiais metais „Sidabrinių balsų“ konkursas ypač sėkmingas. Spalio 9-ąją solistų tarpe jis taip pat buvo apdovanotas pirmojo laipsnio diplomu.
 
Nuotr. Vokalinis moterų ansamblis „Gaudenė“ respublikiniame konkurse buvo apdovanotas antrojo laipsnio diplomu. Pasak vadovės, tai didžiulė garbė.

Ansamblių kategorijoje rajono garbę gynė Šakių kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Gaudenė“, vadovaujamas Ingiros Jakienės. Jų pasirodymas buvo įvertintas antrojo laipsnio diplomu. Šis sezonas kolektyvui yra septintasis, tad ir dalyvavimas respublikiniame „Sidabrinių balsų“ konkurse, kuris rengiamas kas penkeri metai, buvo pirmasis. „Apdovanojimas – didžiulė garbė, užauginanti sparnus tiek vadovui, tiek ansamblyje dainuojančioms moterims. Tikrai nesitikėjome tokio įvertinimo. Tuo labiau, kad pirmojo laipsnio diplomu apdovanojo gana žinomus, daugelį metų dainuojančius kolektyvus. Prieš penkerius metus dar nesiryžome pasirodyti, nes buvome neseniai susikūręs, jaunas kolektyvas. Tad dabar džiaugiamės savo sėkme“, - kalbėjo „Gaudenės“ vadovė I. Jakienė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos