baneris leidinys

guoga civic
Sauliaus Guogos (dešinėje) ir šturmano Juliaus Kašausko ekipažas SGC-1 klasėje užėmė trečią vietą. Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį šeštadienį Vaiguvoje (Kelmės r.) vyko Lietuvos mini ralio čempionato I etapas „MMT Taurė 2021“, kuriame jėgas išbandė ir du šakiečių ekipažai.
 
„Praėjusį šeštadienį įvykęs etapas kėlė daug jaudulio tiek pasiruošimo darbuose, tiek galvoje sukantis mintims, kas kaip čia bus... Nors esu šiek tiek susipažinęs su tokio tipo varžybų eiga, bet tai nei kiek neramino, nes šitas ralio etapas man pirmas sėdint už vairo, o Juliui Kašauskui sėdint šturmano kėdėje. Tikslas buvo įsivažiuoti ir apsižvalgyti, ir susipažinti su visa varžybų eiga ir tvarka iš vidaus“, – emocijomis socialiniame tinkle dalijosi S. Guoga, kurio vairuojamas „Honda Civic“ SGC-1 klasėje užėmė trečią vietą.

Bendroje įskaitoje iš 79 startavusių ekipažų jie finišą kirto 46 pozicijoje.

Čempionate SDG-3 klasėje su BMW 325 dalyvavo ir kraštietis Tomas Kažemėkaitis su šturmanu Sauliumi Šuopiu.

„Naujai suformuotam ekipažui sekėsi gerai. Automobilis atlaikė puikiai, bet supratome, kad truputį dar reikia patobulinti. Šį kartą iki podiumo truputį pritrūko“, – rašė savo sekėjams T. Kažemėkaitis.

Antras etapas vyks birželio 12 d. Juodupėje (Rokiškio r.)

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos