baneris leidinys

Trisdešimt trejų metų vyriškis į teisiamųjų suolą sėdo už tai, kad smurtavo prieš savo sugyventinę. Dėl savo elgesio kaltinamasis jos atsiprašė, o ši teisme vėliau parodė, kad sugyventiniui jokių pretenzijų neturi.

Kaltinamasis L. D. pasakojo, kad rugpjūčio 12d. kartu su savo sugyventine J. P. vienoje rajono kaimo turizmo sodyboje šventė jos mamos gimtadienį. Jis teigė, kad šventės metu visi vartojo alkoholį. Teismui L. D. sakė, kad buvo jau gerokai išgėręs, todėl nepamena, kodėl jie sukonfliktavo su sugyventine. Tik pamena, kad paėmė savo sugyventinę už rankos ir pradėjo ją sukti. Kodėl taip darė, nepamena, tačiau dėl to labai gailisi. Kaltinamasis toliau pasakojo, kad juos konfliktuojančius pamatė sugyventinės teta, kuri jį parvežė į jo namus, esančius Jurbarke. Jis prisipažino, kad kitą dieną toliau vartojo alkoholį ir savo sugyventinei rašinėjo įžeidžiančio pobūdžio sms pranešimus. Teisme pasakojo jai rašęs, kad ji mirs, bet tikino, kad tai buvo tik žodžiai ir jokių realių veiksmų jis nesiėmė ir neketino imtis.
 
Nukentėjusioji J. P. pasakojo, kad rugpjūčio 13 d. naktį sugyventinis automobilyje pradėjo nuo jos plėšti suknelę, pradėjo sukti jos dešinę ranką, po to dar bandė sugriebti jai už nosies, tačiau ji išsisuko. Kai ji norėjo išlipti iš automobilio, jis stvėrė jai už rankos ir pradėjo ją stipriai sukti, taip pat sugriebė už plaukų ir juos rovė. Dar vėliau į mobiliojo ryšio telefoną rašė grasinančias žinutes.

Teismui kaltinamasis L. D. sakė, kad dėl savo poelgio nuoširdžiai gailisi, sugyventinės dėl sukelto fizinio skausmo atsiprašė. Nukentėjusioji J. P. pas teismo medicinos ekspertą nevyko, į medikus nesikreipė, civilinio ieškinio byloje nereiškia.

Šakių rajono apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu L. D. pripažino kaltu padarius nusikaltimą ir subendrinus su rugpjūčio 22 d. Jurbarko rajono apylinkės teismo nuosprendžiu skyrė galutinę devynių mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant nuo 23 val. iki 6 val. neišeiti iš namų ir neatlygintinai išdirbti 60 valandų per keturis mėnesius įstaigose ar organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar pagalbos reikalaujančiais žmonėmis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos