baneris leidinys

Įsibrovė į namą    
Birželio 8 dieną, apie 13.30 val., kaunietis A.  I. pastebėjo, kad atplėšus balkono duris buvo įsibrauta į jam priklausančios negyvenamos sodybos, esančios Lekėčių seniūnijos Kašelių kaime, namą, bet iš jo nieko nepagrobta. Tačiau nuplėšus pakabinamą spyną buvo įsibrauta į lauko virtuvės pastatą, iš kurio buvo pavogtas emaliuotas puodas su maisto produktais. Dėl vagystės padaryta 200 litų turtinė žala.

Birželio 4 dienos popietę Plieniškių kaimo gyventojas R.V. pastebėjo, kad neaiškiomis aplinkybėmis iš gyvenamojo namo dingo 260 Lt, kurie buvo laikomi kavos indelyje.

Birželio 10 dieną, apie 10 val., Gelgaudiškio miestelio gyventojas G. D. pastebėjo, jog iš jam priklausančios sodybos, esančios Griškabūdyje, nerakintos lauko virtuvės dingo benzininis pjūklas ,,Garden Field“, kampinis šlifuoklis ,,Einhell“ ir ritė su elektros kabeliu.

Birželio 11 dieną Kidulių seniūnijos Gudlaukio kaimo gyventojas J. L. (gim. 1933 m.) pastebėjo, kad išdaužius lango stiklą ir nulaužus durų spynos kilpą, buvo įsibrauta į sodybos teritorijoje esantį ūkinį pastatą. Buvo pagrobta apie 150 l žymėto dyzelinio kuro.

Birželio 11 dieną Barzdų miestelio gyventojas R. K. pastebėjo, kad buvo įsibrauta į jam priklausantį ūkinį pastatą ir iš jo pavogta įvairiose talpose apie 500 l žymėto dyzelinio kuro. Iš viduje stovėjusių, automobilio ir traktoriaus pavogti akumuliatoriai.

Negandos
Birželio 12 dieną, 22 val. 56 min., į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatytas mažametis R. M. (gim. 2006 m.) iš Šakių. Jam medikai nustatė lūpos žaizdą. Suteikus medicininę pagalbą, vaikas buvo išleistas į namus.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos