Žadėta premija „Mozaikos“ dar nepasiekė

Praėjusią savaitę Sintautų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Mozaika“ respublikiniame konkurse „Sidabriniai balsai“ buvo pripažintas absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu. Gegužės mėnesį „Mozaikai“ įteiktas prestižinis „Aukso paukštės“ apdovanojimas. Dar tada buvo pažadėta šiam kolektyvui skirti 3 tūkst. eurų premiją, tačiau ji iki šiol neskirta.

Gegužės mėnesio Finansų komiteto posėdžio protokole užfiksuota ansambliui skirti 3 tūkst. eurų premiją. Rajono meras Juozas Bertašius tuomet sakė: „Moterų vokaliniam ansambliui „Mozaika“ buvo įteiktas „Aukso paukštės“ apdovanojimas nominacijoje „Geriausias vokalinis ansamblis ir vadovas“. Siūlau pritarti, kad ansambliui būtų skirta 3000 eurų premija.“
 
Komitete taip pat aptarta, jog premija būtų skirta iš rajono savivaldybės biudžeto lėšų, kai jis bus tikslinamas. Nuo protokolinio sprendimo priėmimo praėjo beveik pusmetis laiko. Ar premija skirta? Ne. Tai patvirtino ir rajono savivaldybės Biudžeto ir turto skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė.

„Rajono savivaldybės taryba nusprendusi skirti premiją, tad iki metų pabaigos pinigai bus skirti. Kadangi čia – viešasis sektorius ir biudžetiniai metai yra biudžetiniai metai, įsipareigojimus turime įvykdyti per metus. Manau, kai pradėsime rinkti žemės nuomos mokestį, turėsime viršplaninių lėšų ir mes tikrai su jais atsiskaitysime“, – informavo E. Grigaitienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.