Griškabūdyje ir Lukšiuose – teatrų šventė

Praėjusį penktadienį Griškabūdžio kultūros centre, o šiandien Lukšiuose – rajoninė teatrų šventė. Neįprasta, tačiau teatrai šįkart pasirodo dvejose erdvėse.

Griškabūdžio kultūros centro direktorė Rasa Uzialienė pasakojo, kad į dvi dalis teatrų šventę dalyti nuspręsta, tam, kad šventėje galėtų dalyvauti daugiau kolektyvų, o „žmonės per vieną dieną nepersisotintų spektaklių“. Juo labiau, kartais ir aplinką smagu pakeisti. Būtent su šia intencija ir sugalvota šventę organizuoti tiek Griškabūdyje, tiek Lukšiuose, kur pasirodė ir dar pasirodys skirtingi mėgėjiško teatro kolektyvai.
 
Tiesa, Griškabūdiečiai įprastai rudeniop organizuodavo šventę „Pasimatymas rudenį“, tačiau šiemet susidarė galimybė „įšokti“ į rajoninės teatrų šventės traukinį. Griškabūdžio kultūros centro salėje pasirodė Lukšių neįgaliųjų sąjungos kolektyvas, Griškabūdžio, Lekėčių mėgėjų teatro kolektyvai. Lukšiuose susirinkusiems bus parodyti dar trys spektakliai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.