Popietė neprailgo

Literatūra ir poezija besidomintys Plokščių miestelio gyventojai buvo pakviesti į popietę „Pavasaris rudenį“, kurios metu turėjo galimybę susipažinti su Lekėčių literatų klubo „Šilagėlė“ nariais, jo praeitimi ir šiandiena.

Į popietę Plokščiuose atvyko du klubo nariai: Regina Klimaitienė ir Antanas Šilingas bei kūrėjas iš Pavilkijo Regimantas Ramanauskas. Valanda netruko praeiti: skaitovų eiles keitė dainos, atliekamos vakaro organizatorės Rimantos Poderytės. Susitikimą gyvino ir Regimanto Ramanausko kūryba – jam paklūsta ne tik armonika, bet ir gitara, kanklės... Jis kuria melodijas savo draugų eilėraščiams, yra sukūręs apie 100 dainų.
 
Lekėtiškė Regina Klimaitienė džiaugėsi: „Aš turėjau svajonę, kad sukurtus haiku skaitytų… ir klausytojai. Svajonė išsipildė šiuose rudens skaitymuose Plokščiuose. Ačiū drąsiausiems!“

Literatų klubui šiemet sukanka 15 metų, jo nariai yra išleidę 3 almanachus („Kad liktų pėdos“ 2002, „Dėkoju rytui“ 2009, „Sidabro paukščiai“ 2011). Taip pat 2016 m. išleistas kompaktinis diskas, kuriame vienuolika literatų įskaitė savo kūrybą. Ten pat galima rasti ir dešimt dainų, kurias atlieka Lekėčių moterų ansamblis „Raskila“, buvusi Lekėčių mokyklos mokinė Milda Lepševičiūtė, Regimantas Ramanauskas ir Zyplių dvaro kapela.

,,Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.