
Nuo vasario 1 d. su Šakių kultūros centro folkloro ansambliu „Šakija“ atsisveikino ilgametė kolektyvo meno vadovė Virginija Snudaitienė. Sprendimas, sako ji, nebuvo lengvas, bet būtinas – jį priimti paskatino asmeninės priežastys. Kultūros centre V. Snudaitienė dirbo 22-ejus metus, folkloro ansambliui vadovavo 17 m. „Palikau veikiantį kolektyvą, jo metraštis pilnas prisiminimų, niekada nedirbau dėl pliuso, kūriau programas, rašiau scenarijus, gyvenau tuo, ką darau. Ir toliau nežadu likti nuošalyje, tiesiog dėl sveikatos problemų turiu mažinti tempą ir krūvį“, – atvira V. Snudaitienė.
Ingrida iš Šakių:





