Zyplių dvare – netikėtas radinys

radinys dvareLiepos 26 dieną tvarkant Zyplių dvaro teritorijoje esančio tvenkinio krantą (už keramikos dirbtuvių), rasta visa eilė po vandeniu sukaltų polių. Priešgairiniams tikslams tvenkinį ruošiantis ekskavatorius juos ištraukė iš dumblo.
 
Nuotr. Reikšmingas radinys Zyplių dvaro teritorijoje – po vandeniu sukalti poliai. Jų buvusią paskirtį padės nustatyti mokslininkai.
 
Poliai gana seni, sukalti aštuoniakampio  forma, smailai nutašyti. Seniūnui Vidui Cikanai kelia susidomėjimą sukalimo technika: „Jei statydavo atraminę tvenkinio sienelę, paprastai darydavo nesmailus polius. Dar rasta lentų. Galbūt čia buvo paskutinis mano ieškotas dvaro pastatas – bravoras, arba ledų saugykla, ledainė, kadangi ir tam ir tam reikia vandens. Bet kuriuo atveju tai išsiaiškinti padės mokslininkai.“
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.