Nedarbas rajone mažėja

Šių metų rugpjūčio 1 d. šalies teritorinėse darbo biržose buvo registruota 155 tūkst. bedarbių ir jie sudarė 8,6 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų. Per liepos mėnesį darbdaviai registravo 30,1 tūkst. laisvų darbo vietų, į šalies teritorines darbo biržas kreipėsi 24,5 tūkst. darbo neturinčių asmenų.
 
Naujausiais duomenimis, Marijampolės teritorinės darbo biržos skyriuje šiuo metu registruoti 1873 darbo ieškantys asmenys. Liepos mėnesį į Šakių skyrių kreipėsi 202 darbą norintys susirasti gyventojai, buvo įdarbinti 167, o į aktyvias darbo rinkos politikos priemones nusiųsta 100 bedarbių. Liepos pirmosiomis dienomis darbo ieškančių žmonių procentas nuo darbingo amžiaus gyventojų buvo 10,5, o rugpjūčio 1-ąją – 10,3, vadinasi, nedarbas rajone sumažėjo 0,2 proc.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.