Kai užsiveria vienos durys, atsidaro kitos

preisieneAgnė NAUMAVIČIŪTĖ

Duobiškių kaime gyvenanti Andžela Preisienė dėl trečios grupės invalidumą turinčio brolio kreipėsi į Šakių seniūniją bei rajono savivaldybę. Tačiau moteriai teko numinti nemenkus kelius, kol pagalba buvo suteikta.

Nuotr. Anželika Preisienė pasakojo, jog negalėjo brolio palikti likimo valiai, todėl visais įmanomais keliais ieškojo būdų, kaip jam padėti susirasti gyvenamąją vietą.

Neturėjo kur eiti

A. Preisienė ir jos brolis Jurijus Liudžius kilę iš trijų vaikų šeimos. Moteris pasakojo, jog...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 11 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.