Iš anksto už merą galima balsuoti jau nuo šiandien

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad 34 Lietuvos savivaldybėse, tarp kurių ir Šakių, jau nuo šiandien vyksta pakartotinis balsavimas merų rinkimuose. Šakiuose jis organizuojamas savivaldybės administracijos pastate.
 
Pakartotinis balsavimas iš anksto vyks kovo 14–16 d. nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Balsuoti iš anksto galima visose Lietuvos savivaldybėse, taip pat ir tose, kuriose merai jau išrinkti. Tačiau balsuoti iš anksto gali tik tie rinkėjai, kurie savo gyvenamąją vietą yra deklaravę savivaldybėse, kuriose vyksta antrasis rinkimų turas. Rinkėjams, kurių savivaldybėse merai jau išrinkti per pirmąjį rinkimų turą, balsuoti nebebus galimybės.
 
Pakartotinio balsavimo dieną – kovo 19-ąją – rinkėjai turės atvykti į tos savivaldybės, kurioje yra deklaravę gyvenamąją vietą iki 2023m. sausio 4 d., rinkimų apylinkes. Balsavimas bus organizuojamas nuo 7 iki 20 valandos.

Kovo 15–17 d. bus organizuojamas balsavimas ligoninėse, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių atlikimo vietose.  Kovo 17–18 d. rinkimų komisijų nariai organizuos balsavimą rinkėjų namuose.

VRK primena, kad einant balsuoti svarbiausia turėti asmens tapatybę patvirtinantį asmens dokumentą, kuriame yra rinkėjo nuotrauka ir asmens kodas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.