Nuo rugpjūčio – arti šimto paslaugų

Kaip esame skelbę anksčiau, nuo rugpjūčio 1 d. mūsų rajono savivaldybė dalyvauja pilotiniame pacientų pavėžėjimo projekte. Šakių socialinių paslaugų centras pradėjo teikti naują nemokamą paslaugą – pavėžėti rajono gyventojus, kuriems reikia atlikti hemodializę, į gydymo įstaigą ir atgal.

Šakių socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė teigė, kad ši paslauga rajone teikiama ir yra labai reikalinga. Užsiregistravę pacientai vežami hemodializės paslaugai į Šakių ligoninę tris kartus per savaitę. Šia paslauga naudojasi 8–10 Šakių miesto ir rajono gyventojų. Nuo rugpjūčio 1 d. jau yra suteiktos 94 pavėžėjimo paslaugos.
 
V. Bielskienė priminė, kad dėl šios paslaugos pacientai turi skambinti tiesiogiai projekto koordinatorei tel. 8 345 43582 arba į Karštąją liniją tel. 1808, kur jie užregistruojami konkrečiai paslaugos suteikimo datai ir laikui.

Vadovaujantis pavėžėjimo suteikimo etapų planu, nuo spalio 1 d. nemokamą pavėžėjimo paslaugą planuojama teikti 75 ir daugiau metų sulaukusiems ir mažas pajamas turintiems pacientams.

Pasak Šakių socialinių paslaugų centro direktorės, praėjusį ketvirtadienį Prienuose vyko 20-ies savivaldybių, dalyvaujančių pilotiniame pavėžėjimo projekte, atstovų susitikimas, kur buvo pasidalinta paslaugos teikimo patirtimi, priimant pacientų skambučius ir registruojant paslaugai.

Bandomasis projektas tęsis iki kitų metų liepos 1 d. Apibendrinus duomenis bus sprendžiama dėl paslaugos plėtros visos valstybės mastu.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.